• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yol bilgisayarı kendini sıfırlıyor

enginasam

Kayıtlı Üye
İsim
Engin Aşam
Nereden
Kastamonu
Araç
İbiza 1.0 EcoTSI Style
Merhaba yeni ibiza yol bilgisayarı bazen kendini sıfırlıyor.Ortalama tüketim,yapılan km,ortalama hız vb. verileri sıfırlıyor.Menüdeki arsç bilgilerinden baktığım zaman görebiliyorum orayı sıfırlamıyor.1 ay önce ilk bakımını yaptırdım kadran selamlamayı açtırmıştım acaba ondan kaynaklı bir durum mu ?

hakan84

Kayıtlı Üye
İsim
hakan
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.0 EcoTSI Style
Merhaba sadece baslangictan itibaren olan veri 2.3 saat beklemeden sonra sifirlanir.digerleri sifirlanmamali

enginasam

Kayıtlı Üye
İsim
Engin Aşam
Nereden
Kastamonu
Araç
İbiza 1.0 EcoTSI Style
Servisi aradım kutup başının eksi tarafını 10-15 saniye çıkarın takın falan dedi ama bilgisayara bağlayıp baksak iyi olur garantisi varken değişmesi gereken parça olursa değiştiririz kalibrasyonunu yaparız dediler.Ön cam çatlağını burda değiştiricektim,bunlara da baktırırım serviste değiştiririm en azından daha sağlam olur.

memet_one

Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
Merhaba yeni ibiza yol bilgisayarı bazen kendini sıfırlıyor.Ortalama tüketim,yapılan km,ortalama hız vb. verileri sıfırlıyor.Menüdeki arsç bilgilerinden baktığım zaman görebiliyorum orayı sıfırlamıyor.1 ay önce ilk bakımını yaptırdım kadran selamlamayı açtırmıştım acaba ondan kaynaklı bir durum mu ?
Araç belirli bir süre çalışmazsa sıfırlama yapıyor sadece araç toplam kilometresi sıfırlanmaz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

zubb

Kayıtlı Üye
İsim
Zübeyir
Nereden
Eskişehir
Araç
İbiza 1.0 EcoTSI Style
Bende de hem sürüş bilgileri hem de saat sıfırlanıyordu. Ağustos ayında ilk bakımda servise bu durumu ilettim. Bilgisayara bağladılar bir sorun bulamadılar ama bir güncelleme yaptılar. Ondan sonra o sorunla karşılaşmadım. Bekleyip göreceğiz.

zubb

Kayıtlı Üye
İsim
Zübeyir
Nereden
Eskişehir
Araç
İbiza 1.0 EcoTSI Style
Bugün sıfırlamış kendini:/

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:33) Üyeleri Gör
Üst Alt