Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yol bilgisayarı en çok kaç km gösteriyor?

33bju63

Kayıtlı Üye
Arkadaslar sadece merak ve araçların yol bilgisayarları arasında fark varmi diye actım ve herkes depoyu fullediginde kaç km gördü en fazla yazarsak guzel bı değerlendirme olur bence

Ben 1.6 tdi ile 1200'u gördüm ama iniş aşağı :)

Pozantiyi bilirmisiniz? Pozantı'dan Mersin'e gelirken 30 km rahat iniş var orda yakaladım o degeri hatta fotografı var elimde paylasabilirim ama şimdi telden giriyorum

yok o yüzden demedim :) ekrana sığmıyor bende mesela..990km range veriyo 200km gidiyorum uzun yolda hala 990 yazıyo..

1200 mü :rolleyes: maşallah. clio mübarek :D

bu arada mehmet pozantılımısın? ben pozantılıyım onun için sordum :eek:key:

Fulleyip denemedim fakat 1.6 tdi düz vites ile Ispartadan fulledim, Isparta-Ankara arası 95-100 km cc ağırlıklı 335 km yol yaptıktan sonra range 930 gösteriyordu. Aynı koşullarda yollar elverirse 1250 km yapar mı bilemiyorum ama :)

Geri
Üst Alt