Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yol bilgisayarı aydınlatma değişir mi?

ULU

Kayıtlı Üye
selamlar;

seat ibiza aracımızda yol bilgisayarı yazıları malumunuz beyaz, bu rengi değiştirebilme imkanımız varmı acaba?

yani sonuçta içinde bir kaç led yanıyor, elbet değişir (matrix-dot ekranlarda değişmez de muhtemelen)

arkadan aydınlatmalı ise konsol sökülüp devreler ortaya çıkınca, üzerindeki ledleri kesip yenilerini lehimlerseniz olmaması için bir sebep yok.

Yeni leonlarda görmüştüm kapının üzerinde bi şerit car mavi arabayı açtığında mavi yanıyor. Çalıştırdığında kırmızı oluyordu.
Bunu neden anlattığımı anlamadım ama değişir heralde diyim bari :)

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Yeni leonlarda görmüştüm kapının üzerinde bi şerit car mavi arabayı açtığında mavi yanıyor. Çalıştırdığında kırmızı oluyordu.
Bunu neden anlattığımı anlamadım ama değişir heralde diyim bari :)

Hocam hangi yeni leon o yav :)

Style larda zaten kapı içi aydınlatması yok, FR'dakiler de normal, eko ve kişisel sürüş modlarında beyaz, spor modda kırmızı yanıyor, mavi bir şey yok ama arabada :)

• Beğen
Youtube video tanıtımındaydı akşam eve gidince bulup atayım hocam. Cupra olması lazım.

• Beğen
Maviyi beyazla karıştırmış olabilirim :) bi renkten kırmızoya dönüşüyordu ;)

• Beğen
Geri
Üst Alt