Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yol bilgisayarı aydınlatma değişir mi?

Staj yaptğm yerde bi yaptırayım bakalım nasıl olcak

Birde spoiler sorcaktm. Tamponların fiber olanları darbeye dayanıklı değilmiş. En ufak darbede ezilio rengi çıkma durumu falan varmş. Spoileri fiber alsak bu sıkıntılar olmaz değil mi tavandaki şeye darbe falan gelmez zaten fiber tercih etmek mantıklı değil mi

Mesela linktekş tampon eki ve spoileri alsam fiyat uygun mu sizce değer mi yani. Yoksa ankara bi kalıpcıyla falan görüşülse daha mı iyi olur
http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=140830673

Edit: ön 2014 modelden cok farklı duruyor sanki tampon uymaz ama spoiler uyacağını düşünüyorum

Son düzenleme:
ibizanın da iç aydınlatmalar kırmızı, mavi çok ters kaçacaktır. onun en kullanışlısı beyaz, bir de led gücü ayarlayan devreler var, araya ondan bağlayıp istediğiniz parlaklığa getirebilirsiniz o durumda ;)

2013 ve sonrası beyaz iç aydınlatmalar. hız göstergeleri felan...

klima paneli, butonlar falan beyaz değil yav, arkadaşınki kırmızı diye hatırlıyorum, ibreler, far açma kapama butonu falan hepsi kırmızı değil mi? o_O

Evet klima radyo düğmesi falan kırmızı hep

Göstergeler kırmızı gri siyah şeklinde ama hep kırmızı dediğiniz gibi

klima paneli, butonlar falan beyaz değil yav, arkadaşınki kırmızı diye hatırlıyorum, ibreler, far açma kapama butonu falan hepsi kırmızı değil mi? o_O

Mesala benimki kırmızı :D
Ama 2013-2014 beyaz gibi gördüm sanki göstergeleri.. Klima felan dikkat etmedimdi...
Mavi yerine beyaz iyi olur o halde... yada kıpkırmızı olur heryer gece klübü gibi...

Beyazdan şaşmıcaz o zaman. Mavide iyi olurdu aslında FBI gibi kırmızı mavi gezerdik

Geri
Üst Alt