Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yol bilgisayarı hakkında

aydnkrtl

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bildiğimiz üzere referans pakette yol bilgisayarı çok komik bir şekilde yok. Peki sonradan yaptırabiliyormuyuz.
Veya sonradan Yaptıran varmı
son sorum kaça mal olur acaba bilen yaptıran birileri beni de aydınlatırmı rica ertsem şimdiden teşekkür ederim..

bence yapilmaz. daha onceki farkli araclarimda da yoktu.
sonradan takilamiyor malesef.
cunku o bilgileri aktaracak sensor ve islemciler icermiyor cunku.
suan kullandigim arac
2015 referance plus
yolbilgisayari leon veya ibiza style ile ayni.
fakat yeni kasa duz referanslarda daha kisitli yol pc var.
[doublepost=1463259538,1463258799][/doublepost]mesela birkac ornek
bu yeni kasa duz referance yol pc
0DjaAR.png

[doublepost=1463259969][/doublepost]buda yeni kasa referance plus ve style gosterge paneli
dikkat edersen yakit ve hararet gostergesi gosterge panelinde ekranda degil
GzQgOy.png

Ekranda her ne kadar görünmese de aslında referans ve style paketlerşn beyni ve az çok donanımları aynı anvak aktif değil bende de 2014 referans ibiza vardı hız sabitleyici attırdıktan sonra yol bilgisayarını da aktifleştirdim ekranda ilk hiçbir şey görünmüuordu ancak özelliği açtırdığımda yol bilgisayrı da geldi yani yaptırma şansınız var

Merhaba arkadaşlar bildiğimiz üzere referans pakette yol bilgisayarı çok komik bir şekilde yok. Peki sonradan yaptırabiliyormuyuz.
Veya sonradan Yaptıran varmı
son sorum kaça mal olur acaba bilen yaptıran birileri beni de aydınlatırmı rica ertsem şimdiden teşekkür ederim..
Hangi ildesiniz acaba

Reference araca yol bilgisayarı açanlar nasıl açtı acaba ayrıntılı bilgi alabilir miyim

Araca vag com kablosu bağlanıyor sonra bilgisayardan programı açılıyor arabada ne istersen beyin kodları müsade ettikçe açılıyor mesela 2014 referans var bende açtırdığım özellikleri sayayım:
1-yol bilgisayarı
2-confor sinyal sayısı 5 oldu
3-arabanın teyibinde hız ve sinyal yönü gösterme
4-80 km hızdayken ani frende 4 lü flaşör yanması
5- selektör yapılınca sislerle uzunların zıt çalışması vs

Abi vag la ben de bi kaç özellik açtım. Yol bilgisayarını açma işlemini nasıl yapabilirim. Doğru düzgün gidişatın yazılı olduğu bi yer bulamadım

Geri
Üst Alt