Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yol bİlgisayarı...

TLG34

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 3 günden beri kafamı kurcalayan bir durum var...2012 1.6 TDI Style Seat leonum var.Gösterge panelinin sol tarafında bişeyler gösteren(Km,Yakıt,Derece v.b)bir ekran var acaba bumu oluyor yol bilgisayarı yoksa ayrı beşey varda ben mi bilmiyorum..Yardım pleasee..

evet orası oluyor silecek kolumum ucundaki tuşalara basarakta fonksiyonlarını görebiliyorsun...

evet kardeş orası ilk aracı aldıgımda ben de bu yol bilgisayarının kasası nerde diye bir espiriye maruz kalmıştım :D

:))) djriko saolasın...evet bilgilenelim bilgilendirelim:)

şölede birşey var mesala ortalama yakıt tüketimi bakıyosun diyelim ki yol bilgisayarında 1 yazar orda gösterdiği değer senn ortalama yakıt tüketimin direksiyon üzerinde ok tuşu var bastığın zaman 2'ye geçer bir önceki ortalama yakıtınıda gösteriyor bilgin olsun kardeşim

Geri
Üst Alt