Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yokuş Kalkış Desteği (Hill Holder)

hild holder çok gereksiz bir donanım bendede var ama çok he şuanki dsg ama jetta m da vardı o manueldi araba 3sn geri hiçbir şekilde kaymıyor :D

bu arada ek bir bilgi; bu özellik yeni araçlarda ESP paketine eklenmiş durumda, yani sadece dizel DSG lilerde değil, 1.4 TSI ESP li araçlarda da var , 2 arkadaşım aldı 1.4 TSI ESP li onlardan biliyorum :)

zaten opsiyon listesinde de ESP & EBA + DSR +XDS + Lastik Basınç Uyarısı + Hill Hold (Yokuş Kalkış Sistemi) şeklinde geçiyor

Benim pek ilgilenmediğim bişey sonuçta çok zor durumda kaldığında el frenini çek sağlama al en güzel Hill Hold el freni :) Ama bayanların çok işine yarayan bir özellik benim kasa makyajlı yok dizel DSG lerde felan olduğunu duymuştum diğerlerinde de sanırım opsiyonel olarak geliyo.

ben 2006-2008-2009 model makyazsız kasa 1.6 stylance ve sport up araçları kullandım bu özellik bu araçlarda yokdiğer modelleri bilmiyorum

Benim pek ilgilenmediğim bişey sonuçta çok zor durumda kaldığında el frenini çek sağlama al en güzel Hill Hold el freni :) Ama bayanların çok işine yarayan bir özellik benim kasa makyajlı yok dizel DSG lerde felan olduğunu duymuştum diğerlerinde de sanırım opsiyonel olarak geliyo.

Anladığım kadarıyla sahibinde ki satıcılar bilmeden etmeden işaretliyorlar. Sorduğumda da cevap alamıyorum doğru dürüst var galiba falan diyorlar.

konuyu diriltmek için tekrar yazıyorum, 2006- 2007 kasa leon u olupta bu özelliğe sahip olan var mı?

Geri
Üst Alt