Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yoksa arabayı satıcam :/

LeonGS

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. 2008 model 1.6 Seat Leon Stylance 8V aracımı her gün 50 lira yakıt yediği için satmayı ya da LPG'ye geçmeyi düşünüyorum. Günlük İstanbul trafiğinde ortalama 70- 80 km yol yapan biri olarak MMT ve Prins düşüncesindeyim fakat bir yandan da arabanın orjinalliğini bozmak ve AVM otoparklarına giriş sıkıntısı beni düşündürüyor. Hatta Fluence'ı incelemeye bile başladım ciddi ciddi. Fikirlerinize ihtiyacım var. Hem aracımdan ayrılmak istemiyorum hem de yakıttan dolayı değiştirmekte kararlıyım. Ne yapmamı önerirsiniz? Sizin de fikirlerinizi alayım. Mutlaka benim konumumda birileri oldu burada. Yardım. Help. Помогите. Abhilfe!! :)

aynı benim gibisin hemen sat tsı al rahat et her konuda:seat

Serkan hocam orjinalliğini bozarım diye tüpe yaklaşmadım. Ama zaten 3 yaşındayken TSI'ları çıkmıştı fakat iç konsol bana şu anki aracımdaki rahatı vermedi bilmiyorum neden. Bu yüzden Leon'dan vazgeçmeyi bile düşünüyorum. Tüpsüz orjinal satmam fiyata yansır değil mi? Sonuçta daha 5 yaşında 65 bin kilometrede hiç kazası yok :/

lpg ye geçebilirsin ama benzinli olsun dersen 1.4 tsı derim serkan arkadaşımız gibi yani

Sıkıntı da burada 1.4 TSI modellerini sevemedim. Ne konsol ne kasa olarak. 1.6 Stylance'da LPG kullanan varsa fikirleri bekliyorum. :(

2009 makyajsız kasa var benim aracım öyle hiç bişeyden ödün vermeden

Reis sorun zaten araba değil yakıt ben beğenemedim konsolu vs. o yüzden ya bu kasayı adam ederim ya da gider alırız bi fluence felan. Çözüm bulamadım :( Dediğim gibi napacağıma bu 10 günde karar vermem gerek. Çünkü çok ihtiyacım olacak bu önümüzdeki 2 ay arabaya :&

Arkadaşlar merhaba. 2008 model 1.6 Seat Leon Stylance 8V aracımı her gün 50 lira yakıt yediği için satmayı ya da LPG'ye geçmeyi düşünüyorum. Günlük İstanbul trafiğinde ortalama 70- 80 km yol yapan biri olarak MMT ve Prins düşüncesindeyim fakat bir yandan da arabanın orjinalliğini bozmak ve AVM otoparklarına giriş sıkıntısı beni düşündürüyor. Hatta Fluence'ı incelemeye bile başladım ciddi ciddi. Fikirlerinize ihtiyacım var. Hem aracımdan ayrılmak istemiyorum hem de yakıttan dolayı değiştirmekte kararlıyım. Ne yapmamı önerirsiniz? Sizin de fikirlerinizi alayım. Mutlaka benim konumumda birileri oldu burada. Yardım. Help. Помогите. Abhilfe!! :)

Hacım öncelikle 1.6 8V Staylance'ı 3 sene boyunca istanbul trafiğinde hergün 70-80 km yol giderek Tüp taktırmamakta gösterdiğin ısrardan ve bundan kaynaklı cebine gösterdiğin Aymazlıktan ötürü seni kınıyorum... :)

Aynı araca 2.5 sene binip yaklaşık 2 ay önce 1.4 TSI FR'a geçiş yaptım.. Eski aracımda hala Bu sitede Sahibide [MENTION=24932]Gfxstyle[/MENTION] nickli, Onur arkadaşımız.. kendiside kullanıyordur söylesin.. benim istanbulda giremediğim kapalı otopark yoktu LPG kiti varken ki aracı LPG siz kullanmadım hiç.. yapılacak işlem ise çok basit iyi bir ustada en fazla 1350 TL ye bir Atiker sıralı sistem LPG kiti takıp araka bagajdaki simit stepnenin yerine simit LPG tankını koyduruyorsun üzerine bagaj halının ölçülerinde 3cm kalınlıkta bir MDF kestirip halının altına yerleştirip kapatıyorsun LPG dolum Kapağınıda Arka tampon Altına yerleştirip araç renginde boyadıktan sonra Basmazsan en fazla 300 kuruşa seyehat etme keyfine erişiyorsun.. :eek:key:

bahsettiğin motor seçeneğine lpg gayet uyumlu bence hiç düşünmeden lpg taktırın benim bütün araçlarım lpg liydi ama bütün kapaı oto parklara girdim,,,

Merhaba abi öncelikle aracın hayırlı ve uğurlu olsun. [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] Selçuk abi gereken herşeyi özetle belirtmiş sana, marka olayına hiç takılma, alanında profesyonel bir usta bul taktır krallar gibi cebini de yorma kendini de yorma derim.. Aracın orjinalliğini ve alışveriş merkezlerine giriş sıkıntısı çekeceğinden bahsetmişsin, sistemi aynen Selçuk abinin yaptığı düzeyde yaparsan her türlü alışveriş merkezlerine istediğin gibi girip çıkabilirsin.

Daha dün 212'ye gittim arkadaşlarımla 2 araba olarak, güvenlik yanaşıp bagajı açmamı istedi derhal açtım + İSTEPNE'yi de bagajdan almamıştım hatta. Yanıma yaklaşıp (Aracınızda LPG varmı?) diye sorduğunda tek söylediğim; Bu araca lpg takılırmı şahin mi zannettin dememle birlikte buyrun geçebilirsiniz beyfendi dedi ve girdim güzel güzel ve çıktım. Hiç problem olmaz kafanı bu tür şeyler ile yormamanı tavsiye ederim abi, taktır LPG'yi tadından yenmez o zaman arabadan inmek istemezsin çünkü üzmüyor seni yakıt olayı, bana kalsa arabanın arkasına 2 yorgan atıp yatıcam :D

Geri
Üst Alt