Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yokmu makyajlı kasa aerosu olan hemen alıyım(yardım edın kardeşlerim )

thoolga

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yaklaşık olarak 3 aydır aero plastık tampon arıyoruz plastık ıkıncı el erhan ben dursun usta fakat hıç gelişme yok.Bu konuda yardımcı olursanız sevınırım.

tolga yaz geçmeden kampanya var değerlendir 3 aydır aramışssın bulamamışssın dahada arama artık

Takanin cikarmasi cok zor bi aksesuar oldugu kesin. Milyonda bir denk gelir belki. Ama fazla umudunuz olmasin ki satacak kisi de fiberden pahaliya satar yani parca az oldugu icin. Sahsen ben satacak olsam 2500den assaa satmam serviste 3000 oldugunu varsayarsak. Cok zor yani bulman :)

Arkadaşlar yaklaşık olarak 3 aydır aero plastık tampon arıyoruz plastık ıkıncı el erhan ben dursun usta fakat hıç gelişme yok.Bu konuda yardımcı olursanız sevınırım.

tolga abi bi şekilde çıkıcak biryerden inanıyorum :)

işin zor allah kolaylık versin :)

hmm hemen soylıyeyım bys tunıng yakup abı elınde vardı 300 tl

kıvancım o fber be yavrum ben sordum makyajsız buldum ama makyajlı bulamadım ama bulacagız ve tolga abi olücümü gokhan aga:D

bys tuningteki fiber tek ön tampon mu ?

Geri
Üst Alt