Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yok Böyle Bir Sanat!

RedLine

Kayıtlı Üye
Bildiğiniz üzere seyir halindeyken aracıma vurup kaçmışlardı. haftalardır nerede boyasız yaptırabileceğimi araştırdım. gitmediğim kaportacı kalmadı neredeyse. hatta bir çok usta "bunu boyasız düzeltsinler ben emekliye ayrılırım" diye vaad de bulundu :) sonradan İstanbul'a gelip yaptırmaya karar verdim taki Ankara Şaşmazda Ahmet Ustayla tanışana kadar. çok büyük titizlik ve emekle en ufak hata bırakmadan eski haline getirdi. bir gram boya macun vs kullanmadan. ve bu işlemi gerçekten çok komik rakamlara yaptı. Resimlerde kaza esnasında uç kısımda ufak boya atması war onuda rötuş boyasıyla çözeceğiz.

Öncesi

Uploaded with ImageShack.us

Sonrası

Geçmiş olsun kardeşim güzel olmuş.Artık benim 85,5 'luk yazılımı hazırla :D :D

ne şekilde düzeltme yapıldı ne tarz işlemlerden geçti bilgi verirmisin aynı şekilde benimde aracımda şerefli bir insanın vurup kaçmasından dolayı mecbur kaskoyu bozdurmak zorunda kalıp yaptırmıştım , fiyatı ne kadar yapılan işlemin

gözün aydın kadir böyle adamlara sahip çıkmak destek olmak gerek

Geçmiş olsun arkadaş. Ustanın ellerine sağlık adam süper yapmış

kadir kardeş güzel olmuş umarım Ahmet ustaya işimiz düşmez ama düşerse die iletişim bilgileri varmıdır bizim bi arkadaşın ibizanın tavanına halı düşmüş onunda düzeltilmesi lazım bu şekilde...

çok geçmiş olsun.. ama usta sanaatkar insanmış emek harcamış helal olsun banamısın diyen yapamaz..

Tekrardan geçmiş olsun. Ustayı de tebrik etmek lazım, çok kaliteli iş çıkarmış.

Geri
Üst Alt