Yok Böyle Bir Sanat! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yok Böyle Bir Sanat!

RedLine

Kayıtlı Üye
Bildiğiniz üzere seyir halindeyken aracıma vurup kaçmışlardı. haftalardır nerede boyasız yaptırabileceğimi araştırdım. gitmediğim kaportacı kalmadı neredeyse. hatta bir çok usta "bunu boyasız düzeltsinler ben emekliye ayrılırım" diye vaad de bulundu :) sonradan İstanbul'a gelip yaptırmaya karar verdim taki Ankara Şaşmazda Ahmet Ustayla tanışana kadar. çok büyük titizlik ve emekle en ufak hata bırakmadan eski haline getirdi. bir gram boya macun vs kullanmadan. ve bu işlemi gerçekten çok komik rakamlara yaptı. Resimlerde kaza esnasında uç kısımda ufak boya atması war onuda rötuş boyasıyla çözeceğiz.

Öncesi

Uploaded with ImageShack.us

Sonrası

SeFfAh

Kayıtlı Üye
ne şekilde düzeltme yapıldı ne tarz işlemlerden geçti bilgi verirmisin aynı şekilde benimde aracımda şerefli bir insanın vurup kaçmasından dolayı mecbur kaskoyu bozdurmak zorunda kalıp yaptırmıştım , fiyatı ne kadar yapılan işlemin

carmentillo

Kayıtlı Üye
kadir kardeş güzel olmuş umarım Ahmet ustaya işimiz düşmez ama düşerse die iletişim bilgileri varmıdır bizim bi arkadaşın ibizanın tavanına halı düşmüş onunda düzeltilmesi lazım bu şekilde...

seat_leon

Kayıtlı Üye
çok geçmiş olsun.. ama usta sanaatkar insanmış emek harcamış helal olsun banamısın diyen yapamaz..

Ziya

Kayıtlı Üye
Tekrardan geçmiş olsun. Ustayı de tebrik etmek lazım, çok kaliteli iş çıkarmış.