Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yok Böyle bir süspansiyon.

volvo ilk viraja girince feren yapıb yavaşlıyo

yanlız 1:59 da dikkat ettinizmi jeep'in sol ön teker bir ara jantın üstünde gitti bi toz çıktı sürtünmeden :)

aynen bende onu dedim beyaz tozlu hava kaçırdı lastik yamulunca jantta gitti birara, eniyi vag'tan şaşmıcan.

hızlarda fark var gibi geldi bana..

Abi hız nolursa olsun, jeep kaç kere sekiyor basana. Araba değil top sanki. Ya kayması gerekir tutunamayıp yada esp rayına sokması gerekir.

ikisinide yapmıyo araç, ve 7 farklı denemenin hepsinde bu oluyor. 6 sında sol ön lastik patlıyor. normal mi sence :D

Volvo ve VW arasında da, volvo iyi gibi görünüyor çünkü çok fazla frenleme yapıyor ve aşırı yavaşlıyor, güvenlik olarak güzel birşey ama bence bu kadar yavaşlatması iyi birşey olmayabilir, normal trafikte oluşursa :)

VW bence en ideali, orta seviyede müdahale ediyor. Ve rayında tutuyor aracı.

jeep hyundai accent gibi çıktı çayda çıra oynuyo nerdeyse :D

Jeep, heyecan isteyenlere birebir. Bu videodan anladığım bu oldu. Top gibi sekiyor.

murata katılıyorum

şarokeyi konuşmaya gerek yok vasat ama
volvo açık ara önde denmiş çünkü esp devreye girmiş ve arabanın kaymasını engellemiş

ya touareg? esp nin devreye girmesine gerek kalmadan düz yolda gidiyormuş gibi geçmiş gitmiş... nasıl volvo açık ara önde onu anlamadım

Bu tarz videolara itimat etmeyin arkadaşlar. Bunun gibi sayısız video var bilerek tek bir markayı kötüleyen. Bunların arkası çıkar sağlayan kişilere dayanıyor.

Video neden kaale alınmama:
1- Araç hızları arasında fark var.
2- Sürücülerin Jeep'teki ile diğer araçlardaki direksiyon hareketleri farklı. Jeep'te çok ani sola kırarak, daha teker yere değmeden direksiyonu diğer tarafa çevirmiş oluyorlar ki araba dengeyi kaybetsin.
3- Muhtemelen ESP ve diğer sistemleri de devredışı bırakmışlardır Jeep testinde. Diğerlerinde ise devrede.
4- Seçtikleri Jeep ağırlıklı olarak bir off-road aracı iken diğer ikisi European SUV dedikleri şehir içi makyajlı 4 çekerler. Yani Jeep onları offroadta geçer, onlar da Jeep'i asfaltta.

Geri
Üst Alt