Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yni Mazda 3 yorumlarınız

Bi teste gideyim tecavuz edecem zaten makinaya. Sag cikarsa alirim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

bir adet leon tdı taca çıkıyor şimdiden haberiniz olsun

İlk 3 ay fiyati dusuk olur o ara catlatmak lazim. Eger tutuldugu anlasilirsa fiyati artar

valla mazdanın bu zamana kadar ben kötü bi aracını görmedım kendı fıkrım bu. iç ve dış tasarımı gayet benı tatmın etmıstır fakat. o standandrttakı bı araba mısal 2003 2004 bı mazda 3 26 bın lıra ya alıcı bulabılıyor. o kadar pıyasasız olmasının nedenı fazla tutulması heralde ben ankarada fazla göremıyorum. bırde kıa var bunla başa baş gıden onların ceedler rıolar tasarım ve konfor acısından cok guzel. sadete gelırsek mazda 3 eger 45 60 arası bısey olursa ıyı olur. fakat 70 bın lırayı bulursa sanmıyorum kımse almaz sonucta o paraya i30 alınabılır golf 4 vs vs. ama 45 50 bın arası gıderse pıyasada cogalır

valla mazdanın bu zamana kadar ben kötü bi aracını görmedım kendı fıkrım bu. iç ve dış tasarımı gayet benı tatmın etmıstır fakat. o standandrttakı bı araba mısal 2003 2004 bı mazda 3 26 bın lıra ya alıcı bulabılıyor. o kadar pıyasasız olmasının nedenı fazla tutulması heralde ben ankarada fazla göremıyorum. bırde kıa var bunla başa baş gıden onların ceedler rıolar tasarım ve konfor acısından cok guzel. sadete gelırsek mazda 3 eger 45 60 arası bısey olursa ıyı olur. fakat 70 bın lırayı bulursa sanmıyorum kımse almaz sonucta o paraya i30 alınabılır golf 4 vs vs. ama 45 50 bın arası gıderse pıyasada cogalır

70 bin olacagini zannetmiyorum ellerinde patlar :) ama mesela 57 - 60 arasi orta donanim alinabilirse ki bence daha assagi bir rakam olacak alinacan en guzel arac OLABİLİR :)

Mazdanin web sitesinde suan guncel yani eski kasa diyebilecegimiz mazda 3 de elektrikli koltuk isitma bile standart

Bazi firmalar birak koltuk isitmayi hiz sabitleyici park sensoru gibi onemli donanimlari opsiyon listesine koyuyor utanmasalar direksiyon deri mi olsun suer mi yoksa kaplamasiz mi diye opsiyon alacaklar bizden.

70 bin olacagini zannetmiyorum ellerinde patlar :) ama mesela 57 - 60 arasi orta donanim alinabilirse ki bence daha assagi bir rakam olacak alinacan en guzel arac OLABİLİR :)

dedıklerınızde haklısınız mevcut kasada standart olarak var sanruf dahil. ama emınım 70 bıne kadar uzar bu . neden dıye sorarsanız . rekabet acısında olmaz bence rekabet ıcın benzerlerıyle assagı yukarı aynı fıyatı cekeceklerdir. ötv de zamnlandı ben örnek olarak verıyorum o kucucuk fıestaya bıle sıfır alırken bı dızel motor koyuyosunuz 40 kusur mılyar oluyor konfigratör de. varın sız dusunun

yeni kasa mazda3'ün 45-50 bin aralığında olması bence hayalden öte gitmez. yeni kasa için en az 55 bini bir köşeye koyun derim.

ibiza cupranın motoru ne olursa olsun 55bin tl lerde gezerken bu arabanın minimum 55 bin tl lerde gezecegini adınız soyadınız gibi ezberleyin arkadaşlar

Geri
Üst Alt