Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yine Yeniden Seat Leon

ozgur_2429

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhaba....

Seatla ilk tanışmam 2008 yılında oldu ve 1.6 beyaz 0 leonumu almıştım 2 sene sonra bazı nedenlerden dolayı satmak zorunda kalmıştım. Leondan sonra birçok araba değiştirdim ama hiçbiri Leonun yerini tutmadı taki tekrardan Leon alana kadar... Gecen hafta salı günü 1.2 tsi 0 leonumu almış bulunmaktayım suan aracım 625 kmde ve ilk depom bitti 220 km sehir içi geri kalanı uzun yol olmak üzere kullanıldı yakıt konusunda suanda pekte az yakamıyorum :) ama bana verdiği zevk güven ve severek aracımı sürmek yakıtını suan için gölgeliyor diyebilirim...Tek sorunum suanda 1. viteste yavas kalkarken özellikle kapalı otoparkta ve cam acıkken duyulan bir ses bu bir bilye yada zincir sesi gibi alt devirde bir sürtme oluyor ilk defa tsi motor kullanıyorum ve bu ses çok garip geldi bana ve sinir bozucu bi hal almaya başladı kafam kulağım sürekli o sesi dinlemekle geciyor acaba bu ses normalmi yoksa servise göstermelimiyim ? Bu arada Avek' teki Şule hanıma göstermiş oldugu ilgiden dolayı tekrardan burada teşekkür etmek isterim...

Herkese teşekkürler iyi forumlar... :)

ArAcın hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin....:eek:key:

Aracın hayırlı olsun bi servise baktır normalde öyle bir ses olmaması lazım.

Herkese teşekkürler.... Nusret abi bu hafta içi bi gidicem kafamı cok kurcalamaya başladı...

teşekkürler herkese Leon kullanmak gerçekten bir ayrıcalık :)

Aracın hayırlı olsun kazasız belasız kullan inşallah...
Daha yepyeni bir araba da böyle bir ses gelmesi seni tabii düşündürür , gitmekte yarar var. Leon bu canını sıkmamak lazım canavarın...

Geri
Üst Alt