Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yine vur-kaç

Alihan_46

Kayıtlı Üye
Arabayı kaportacıdan çıkarmak istemiyorum artık orda yatsa daha iyi yahu kazadır olabilir mertçe çıkıp söylesene kardeşim ben vurdum aracına kendim vursam zoruma gitmeyecek zaten araç otoparkta duruyor sen kaçsan ne yazar elbette çıkacaksın ortaya yine bununla savmış olalım artık ama haksız yere milletin verdiği zararları karşılamaktan usandık bununla beraber 3 etti, bakalım 4 te ne olacak ya birinin gözü kaldı yada kısmette rahat binmek yok
7fe743a918d6110c5c9e708e6641a8b3.jpg
82b680582551e766aeaefb15f1a48a05.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geçmiş olsun, malesef bu türler bitmek bilmiyor heryerde varlar vurup sonra kaçanlar

Trakya'dan gönderildi..

Geçmiş olsunn

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çıkma olarak elinde bulunan arkadaşlar varsa iletişime geçebiliriz

Arabayı kaportacıdan çıkarmak istemiyorum artık orda yatsa daha iyi yahu kazadır olabilir mertçe çıkıp söylesene kardeşim ben vurdum aracına kendim vursam zoruma gitmeyecek zaten araç otoparkta duruyor sen kaçsan ne yazar elbette çıkacaksın ortaya yine bununla savmış olalım artık ama haksız yere milletin verdiği zararları karşılamaktan usandık bununla beraber 3 etti, bakalım 4 te ne olacak ya birinin gözü kaldı yada kısmette rahat binmek yok
7fe743a918d6110c5c9e708e6641a8b3.jpg
82b680582551e766aeaefb15f1a48a05.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Selam...Öncelikle çok geçmiş olsun...İstanbul Sancaktepede Suryapı Adapark diye bir sitede oturuyorum...Sitenin içinde dairelerin kendine ait park yerleri yok ve dolayısıyla kapalı otoparka 3 arabası olan bile park edebiliyor..Yani ciddi bir yer sıkıntısı var..Buna rağmen yönetim para getirisi uğruna bir kısmı oto yıkamaya kiraya verdi..Orada çalışan elemanlarda suriyeli türkmen vb....Geçen akşam aracımı bıraktım yıkamanın oldugu park alanına sabahta araca bakmadan aldım ve biryere park ettim geldiğimde sol arka çamurluktan iyi bir ezik oldugunu gördüm..Site yönetimine kameraları kontrol etmesini söyledim ve anlaşıldiki yıkamanın elemanı araç çıkartırken vurmus...Fakat kimseden seninde başına geldiği gibi ses çıkmadı..Yönetime şikayetimi bildirdim vuran kişinin patronu ile iletişime geçtik baya bi laf kalabalığı falan yaşandı hallederiz falan dendi fakat ne kadar can değilde mal da olsa maalesef dünyanın parasını veriyoruz ve normal adam insan gibi park ediyoruz.Vuran arabanın sahibinin haberi yok benim yok ne kadar tamie ettirselerdi değer kaybı olmayacak mı ?... yarın satmak istediğimizde aleti tutacaklar aaaaa burda boya var denecek çeşit çeşit hikayeler bunlara vesile olunacak alıp sırtımıza maalesef eve çıkaramıyoruz anlayacagın aynı dertten şikayetçiyiz :(

Geçmiş olsun

Malesef insanlarımız böyle özelikle de otoparkda arabalarına binmek isteyen ,araç sahiplerin sorumsuzca kapılarını vurarak binmesi gözünün içine baka baka hiç birşey olmamış gibi yola devam etmeleri . 1 yıllık araçda sayenizde iki tane kocaman delik oluşmuş , bu arada arkadaşlar valeler çok hor kullanıyor park ettikleri dar alanları kullanarak adam 100 kilo içinden çıkmaya çalışırken düşünün

Geri
Üst Alt