Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yine pkk yine zarar

mevlut911

Kayıtlı Üye

Mardin’in Midyat İlçesi Bağoğ Dağı mevkisinden geçen BOTAŞ boru hattına PKK’lı teröristler tarafından saldırı düzenlendi.

İki ayrı noktadan yapılan saldırı sonunda patlama meydana gelirken, petrol boru hattındaki yangın söndürülmeye çalışılıyor.

PKK’lı teröristler, sabotajlarına devam ediyor. Mardin’in Midyat İlçesi Badoğ Dağı’ndan geçen BOTAŞ boru hattına akşam saatlerinde PKK’lı teröristler tarafından sabotaj düzenlendi. İki ayrı noktadan yapılan sabotaj sonunda boru hattında patlamalar meydana geldi. Patlama sesleri çevredeki köy ve mezralardan da duyuldu. Boru hattına yapılan sabotaj sonrasında çıkan yangını söndürme çalışmaları devam ediyor.

--ALINTIDIR--

bana kalsa o boruları başka bi yere döşemiştik çoktan.. yanlış anlaşılmasın Musul ve Kerkük'ten bahsediyorum :D rahmetli Özal'da benimle aynı fikirdeydi lakin rahmetli oldu.. belki de fikirlerimi kendime saklamalıyım..

bana kalsa o boruları başka bi yere döşemiştik çoktan.. yanlış anlaşılmasın Musul ve Kerkük'ten bahsediyorum :D rahmetli Özal'da benimle aynı fikirdeydi lakin rahmetli oldu.. belki de fikirlerimi kendime saklamalıyım..
Lakin siyaset yapmak yasak ama şunuda belirtmek isterim kendilerini korusunlar diye silahlar Özal döneminde dağıtılmış köylülere... Hani diyorlar ya asker silahı çıktı teröristin üstünden heh işte ondan bahsediyorum... Şunuda belirteyim Özal terörü besledi demiyorum yanlış anlaşılmasın sadece yanlış politika izledi... bence...

allah belalarını versin diyelim..

bu kanayan yara ne zaman tedavi edilecek çok merak ediyorum..
sürekli pansuman yapmayla olmuyor bu işler kökten çözüm bulmak lazım
ne demişler çibanın başını kesmedikçe pisliği durduramazsın

kökten temizlik lazım.. Bir sabah uyanıyorsunuz sokağa çıkmak yasaklanmış
ordu bütün gücünü o pisliğin merkezine göndermiş kandil denen lanet yeri
yerle bir etmiş taş taş üstünde bırakmamış çevre köylerede yanlışlıkla birkaç tane bomba düşmüş.
Bakın bakalım ozaman nasıl olur..
Rahmetli Binbaşı Ahmet Cem ERSEVER seni bir kez daha anıyorum mekanın cennet olsun

Allah belalarını versin.. :mad:

yazık ya gercekten yazık

habuların hepsini mermi manyağı yapcaksın şerefsizler ya

Geri
Üst Alt