Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yine Kaşıntı Başladı :)

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
allah kısmet ederse arabaya yazılım yapıcam kontrol ünitesini barbaros abiye göndercem lakin bi kaç işlem daha yapmak istiyorum şu an aracımda sadece orta susturucu iptali ve kutu içi filtre var,, yazılımla beraber downpipe yapmak istiyorum veya downpipe+milltek cat back sistemi veya downpipe+cutout yada sadece milltek cat back sistem bunlardan birini yapmak istiyorum sizce hangisi daha saglam ve verimli olur
Not: milltek gibi marka düşünme sebebim hazır bi sistem almak istiyorum malum antepte işini iyi yapan usta yok
**(downpipe yakıtı ne kadar etkiler)**

Abi internett bi video izledim yazılımlı A3, Dp+yazılımlı Leon'u geçio turbo küçük olduğu için - sonuç yaratmasın ?

Turbo küçük diye ben vazgeçtim açıkçası bi kaç tanede takan gördüm onlarda çıkardılar..Ama sen cat back de yapmayı düşünüosun o zaman +sı olabilir belki..

Ben bugun yazilim yapiyorum. Kutu ici k n var cut out var. Bakalim ne cikicak

ilginç ama video ekleyen alta bişiler yazmış tam anlayamadım
o videodaki dpli leon ilkerin (ilkerbilim)in arabası kendisi o video ile ilgili yorumları başka...ikinci videoda a3 erken çıktı dedi birincidede yarım boy oldu olmadı dedi ama kendisi daha doğsrusunu söyleyecektir

yalnız ikisi de chipli ama dyno verileri yok ki leon kaç HP ve Tork aldı A3 kaç aldı bilmiyoruz

Geri
Üst Alt