Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yine can sıkıcı bi durum :(

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında TORO_BLANCO tarafından paylaşıldı.

1. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    komple aerolandık ama sorunlar peşimizi bırakmıo ilk önce ön tamponda iki bölgede vernik kalktı arka tamponda ise igne ucu kadar 10a yakın delik oluştu daha servise bu sorun için gitmeden şimdide ön tamponumun sol farın alt tarafıındaki bölge gözle görülcek bi şekilde şişti canımı dahada çok sıkmaya başladı bu cuma arabayı servise çekicem bide orda sorun yaratırsalar vay halime resmen 2 ay içinde arabadan sogudum böyle şeylerin yüzüne,, eger serviste sorun çıkarmaya devam ederse arabayı satıcam artık o kadarki sogudum

2. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    bence cok abartiyosun durumu tamponda vernik atmasindan dolayi arabadan mi sogulur ustanin becereksizligi sonucta aero kit takilmis fabrikadan boyle gelmedi ya bu arac tr de hilmi usta ahmet usta :) gibi sahislar boya atio becerememis sen guzelim arabandan ne soguyorsun wer bir daha boyasinlar

3. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    senın arabadamı bişey var şansınmı yok anlamadım heralde sende benım gibi titiz bir adamsın
    ne kadar üstüne düşersen okadar sıkıntı çıkarıyor..
    Güzel araban var satma bence mekaniğinde sorun yok neticede

4. E_G_E

E_G_E SCW Üyesi

1.183
    133
    63
    kardesım oncelıkle cok gecmıs olsun ama senlık bı problem degıl sonucta senın hatandan dogan bısey degıl o yuzden aracından sogumana hıc gerek yok ver bı daha yapsınlar tekrar gecmıs olsun :(

5. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    geçmiş olsun tamponlar serviste botanıp takıldıysa sorun olmaz hiç kafana tak getir servise alın bunu adam gibi yapın de en en kötü ihtimalle tekrar daha güzel daha iyi bir ustada boyatırsın nie arabandan soğuyosun :D

6. floodlight

floodlight SCW Üyesi

168
    26
    28
    arabadan soğuma arkadaşım. sonuçta tamponlar ABS malzemeden üretiliyor ve doğal olarak boya tutmaması da normal. orjinal fabrikasyon tampondaki boya bile yıkamacılardaki tazyikli suyla bile kalkabiliyor. bu da çok normal. Mercedes Bmw.lerde bu duruma dahil. onlarınkiler de kalkıyor. aracı satıp başka bi araç alsan yine aynı sorunlarla karşılaşabilirsin.

sorunun çözümü için iyi bir astar attırıp tamponlara kaliteli astar ve boya markası kullanılması gerek tabi ki de bu iş için. kolay gelsin. sıkmayın canınızı. geçmiş olsun.

7. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    bencede basıt bır sorun ben nelerıyle ugraştım kendı aracımın kafayı yıyecektım...

8. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    sorun yapmamın sebebi servis bana 250 km uzaklıkta git gel 500 km hafta içi işyerinden çıkamıorum bu cuma gidip arabayı bırakıcam araba orda kalırsa git gel bir sürü iş kafama bunlar takılıo yoksa araba iyi hoş ama böyle ufak tefek sorunlar olunca insan sıkılıo

9. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Ben bir cam düğmesi için 350 km yol yaptım malzeme 25 tl kargolamadı Antalya seat :) sıkma canını abi ufak seyler olur olur gider Allaha emanet ol

10. semin

semin SCW Üyesi

159
    2
    18
    kızanlar olucaktır ama turkiyede seat servisleri berbat.

Sayfayı Paylaş