Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yine ben yine jant seçimi

evet evet hakkı vermek gerek artık:D ılkbaharda degısıklıkte yapabılırız senınle :eek:

sebze halinin ilerisinde abi O.Z yok ama getirtebilirse arıycak bizi yoksa antepte oz un bayisi var ordan alıcam :)

OZ gerçektenn öneririm bi arkadaşımın 307 sinde var bu janttan ve gerçekten harikaa ;) pişman olmazsın ;)

oz beyazda olur gri de olur hiç fark etmez siyah biraz kaybettiriyo kendini arabada fakat beyaz yada gri herzaman gösteriyo kendini.....

OZ gerçektenn öneririm bi arkadaşımın 307 sinde var bu janttan ve gerçekten harikaa ;) pişman olmazsın ;)

mavı 307 sanırım dedıgınız ... onda superturismo modelı var hastasıyımdır o jantın eskı aracımda vardı buna takmak nasıp olmadı kesınlıkle tek gecerım en guzel modelı oz'un bana gore

mavı 307 sanırım dedıgınız ... onda superturismo modelı var hastasıyımdır o jantın eskı aracımda vardı buna takmak nasıp olmadı kesınlıkle tek gecerım en guzel modelı oz'un bana gore

Evet mavi 307 :) aynen bende katılıyorum size ;)

oz un yeni çıkan bi modeli daha var göbeği içeride çok kollu forumumuzda bi arkadaşın Dizel FR ında var oda harika bi model ben çok başarılı buldum....:eek:key:

Geri
Üst Alt