Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yılmaz Kaptaaaaaaaan Bana Bunu Allll :D

mavi süper duruyor mavi takıntısı başladı bende bu aralar kıyafet alınca bile parlament mavisi bakıyorum :D

hemen alıyorum kardeşim çek hazır gel çeki al sonrada aracı senin canın sağolsun

Bu zaten favorilerim arasında mevcut olanı satınca bu da bir seçenek olarak bekleyecek köşede...
Ama biraz uzağım, çünkü volvo kullanan arkadaşların başına neler geldiğini biliyorum...
Görünüm olarak dıştan mükemmel bir araç bence, bir tek içini sevmiyorum ancak tüm Volvo'lar böyle...

Neler gelmis abi arkadaslarinin basina

Neler gelmis abi arkadaslarinin basina

Özgür Bolu'da imkanlar sizin gibi değil...
Sanayimiz küçük ve o sanayide her araçtan anlayacak usta yok.
Volvo'da bu kategoride...

Bolu'da Arkadaşımın S80 motor yatak sardı...
Araç Ankara'da bile zor toplandı.
Ayrıca 180 binde motorun yatak sarması çok ilginç; yağı suyu tam olan!
Aynı aracın yok TV yok diğer elektronik aksamlar sürekli arıza verdi... Bitmedi çilesi :)

Bunun dışında Eskişehirde arkadaşımda S40 vardı 3 sene önce...
Aracın çözümsüz sorunları bitmiyordu. 1 yıl içerisinde 3 defa Ankara'ya yolladı aracı...
VS VS VS...

İyimis ya ilk defa duyuyorum bu sorunlari cok arastirdim s40 i almadan once

Özgür at leon u hemen cek bi volvo :D:D
Seat leon :p volvo :eek:key:

İyimis ya ilk defa duyuyorum bu sorunlari cok arastirdim s40 i almadan once

Bu konuda beni iki marka çok korkutuyor.
Volvo ve Rover...
Rover'larda da benzer sorunlarla karşılaşan 2 kişi tanıyorum...
Nedenini bilemiyecem. Belkide aracı bilmeyen, anlamayan ustalara emanet edildiği için bu tarz sorunlar çıkartıyorlar :rolleyes:

Geri
Üst Alt