Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yıllık bakıma girecem arkadaşlar önerileriniz uyarılarınız ?

Gakgoş34

Kayıtlı Üye
Selamın aleyküm kardeşlerim.2016 leon tdi yıllık bakıma girecek önerdiginiz servis yada uyarılarınız varmıdır ilkez gireceğim için pek bilgim yok yardimci olursanız sevinirim şimdiden çok teşekkür ediyorum.

araçtan şikayetin varsa söyle hepsini tıkırtı sesleri rüzgar sesi falan varsa not edip gerekli yağlamaları izalasyonları yapıyolar götürüp bırakıyorsun 5-6 saat sonra alabiliyosun esenyurt doğuşta yaptırdım ben

Aynen rutin bakım haricinde sikayetlerini de belirtirsen ilgilenirler..

Aynen rutin bakım haricinde sikayetlerini de belirtirsen ilgilenirler..
Teşekkür ederim kardeşim
[doublepost=1501491678,1501491564][/doublepost]
araçtan şikayetin varsa söyle hepsini tıkırtı sesleri rüzgar sesi falan varsa not edip gerekli yağlamaları izalasyonları yapıyolar götürüp bırakıyorsun 5-6 saat sonra alabiliyosun esenyurt doğuşta yaptırdım ben
Bilgilerin için teşekkür ederim yazdım bunu bi kenara

Ben de 15 Ağustos 2017 Salı gününe randevu aldım, Konya Seat Attarlar Otomotiv, 691 lira dedi, pahalı... Listede cam suyu vb. ıvır zıvırlar da vardı, telefonda saydı ama tam hatırlayamıyorum, servise gittiğimde görüşüp bu tür ıvır zıvır şeyleri bakım listesinden çıkarttırabilir miyim? Ne önerirsiniz ?

2016 Ibiza 1.2 TSI 90 HP

Arkadaşlar 60.000 bakım fiatı aldım 900 tl dışarda özel servis 640 tl dedi.Garanti dışı ise hiç servise gerek yok sonuçta aynı işçilik. Rutin şeyler servisin adı var fiatı yüksek yapılan iş değişen yağ,filitre,vs.

Arkadaşlar 60.000 bakım fiatı aldım 900 tl dışarda özel servis 640 tl dedi.Garanti dışı ise hiç servise gerek yok sonuçta aynı işçilik. Rutin şeyler servisin adı var fiatı yüksek yapılan iş değişen yağ,filitre,vs.
İkisi de çokmuş :)

DSG yoksa özel servis. Yağ-filtre bakımı harici Triger-Devirdaim-Bujiler-Bobin bunlardan birkaçı değişmeyecekse 650 lira çok fazla.

Geri
Üst Alt