Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yıllık Bakım Hakkında

leoncu77

Kayıtlı Üye
1.2 leonu bursa doğuş otodan 2016 eylül ayında teslim almıştım. araç şu an 6000 km de. 10.000 km de ya da yılı dolunca bakım yaptırmak gerekiyor ancak yetkili servis lerde fahiş fiyatlar çıkarılıyor bana göre. Sizlerden tavsiye almak istiyorum eylül ayında yetkili servise mi götürmeli yoksa garantiyi deldirip başka bir yerde mi bakım yaptırmalı. Şimdiden teşekkürler.

1.2 leonu bursa doğuş otodan 2016 eylül ayında teslim almıştım. araç şu an 6000 km de. 10.000 km de ya da yılı dolunca bakım yaptırmak gerekiyor ancak yetkili servis lerde fahiş fiyatlar çıkarılıyor bana göre. Sizlerden tavsiye almak istiyorum eylül ayında yetkili servise mi götürmeli yoksa garantiyi deldirip başka bir yerde mi bakım yaptırmalı. Şimdiden teşekkürler.
Seat araçlarda 15000 ya da yıl dolunca bakım yapılır.Servisin 15binde bir bakım periyodu vardır; öncelikle bunu düzeltelim..Diğer konuda da sıfır km bir araç serviste bakımı yaptırılır benim araç da 2 hafta sonra yılı doluyor 700tl fiyat aldım simdi 700tl için 100binlik aracın garantisini yakmaya değmez..Ama 2 yıl sonra istenirse özel serviste bakım yaptırılır.Benim araç dsg olduğu için yetkili serviste devam edecegim iyi niyet garanti kapsamından çıkmamak için..Tabi son karar yine senin.Kazasiz belasız sürüşler..

Sıfır aracım olsa ve arada %50 den fazla fark yoksa servise giderim.... Satarken iyi niyet garantisi devam etmektedir ibaresi bile büyük bir etki sağlamakta.

Geri
Üst Alt