Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yıldırım demirören YETERRRRRRRRRR!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tabi tabi sizin sokaktan geçmedi mi:D

overlokçu var en meşhurlardan her yerde dolanan.. :D

tüpçü diyorum olm ne overlokçusu :D

tamam lan Google amca yardım eder bana..

yatırım değeri bugün biraz kendine gelmeye başladı ama sanırım önlerindeki maçta işleri epeyce zor. Yatırım hesabı açanlar bu maçtan sonra kolları sıvasınlar, bu maçı kaybederlerse rahatlıkla alınabilir. Sonraki maçlarda muhakkak düzelmeleri gerek. Ben önümüzdeki maçı kaybederlerse epeyce bi lot alacam bundan. Bunun için tiyoya da gerek yok, burda futbol konusunda benden cahili yoktur:)

abi senin yorumlara hastayım:D

futbol muhabbetinin en ateşli yerinde girip
bu hafta gs yükseldi lot almak lazım demiyo mu
ahahha:D:D

faruk abi süpersin:D

Ben bu yaşa kadar futbolun adını bile duymak istemedim, başka bir açıdan bakınca yavaştan ısınmaya başladım buna :) Şimdi bunları yazıyom diye borsacı ekonomist falan demeyin sakın, duyan bişey sanacak bilse 3 kuruşa oynadığımızı fena madara oluruz :):):) Yazıyorum belki biri faydalanır, bu kadar kör olunmaz ama köy resmen görünüyor.

GS yada FB almak yürek işi, bende o yok. Ben daha az paraya daha çok lot alınması taraftarıyım. Aranızda koyu fenerliler ben takımımdan başka bişey almam diyorsa cepleri daha kabarık olması lazım. GS'ye bişey söyleyemiyom bile. Kuruşlar dururken 3 rakamlı hisseler bana uymaz.

senin ki hobi anlaşıldı :)
ufaktan ufaktan :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt