Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yılbaşı çekilişi talihli listesi..

milli piyango biletlerine amorti bile çıkmamışken
teselli ikramiyesi scw den geldi :D
teşekkür ederim

Hayırlı olsun güle güle kullansın arkadaşlar...

anaaaaaa kazanmışımyaaaa

ama nasıl alacam ben ankaradayım.

Efepolyesterden spoiler: @alper.06

Emeği geçen herkeze çok teşekkür ederim.Yalnız ben Ankaradayım hediyeyi nasıl alacam bilgi verebilirmisiniz birde şekli felan nasıl acaba bilgi verebilirseniz çok sevinirim..

Kazanan arkadaşları tebrik ederim, yeni yıl hediyeleriniz hayırlı ve uğurlu olsun iyi günlerde kullanın inşallah

Hayirli olsun herkeze güle güle günlerde kullanmanız dileğiyle

wuuuwww kazandım nasıl oldu bilmiyom ama 2013 ugurlu geçecek iyki varsın SCW :)

Herkes kısmetini ihtiyacı görülen arkadaşlarım adına memnun oldum. Ben talihliler arasında olmasam da herkese ve SCW Yönetimine teşekkürler...

Emeği geçen herkeze çok teşekkür ederim.Yalnız ben Ankaradayım hediyeyi nasıl alacam bilgi verebilirmisiniz birde şekli felan nasıl acaba bilgi verebilirseniz çok sevinirim..

Forumdan EFEPOl nickli arkadaşa yazabilirsiniz,iletişim adreslerinizi verin kargolayacaklardır..

Geri
Üst Alt