Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

YILBAŞINDA VAR MIYIZ BİRLİKTE EĞLENMEYE ;)

20 senedir yılbaşında yaptığımız en büyük organizasyon evde çekirdet çıtlamaktı :):):) star teleon interstar zamanları vay be :)) nerdeeee oo eski yılbaşı kutlamaları, nesrin topkapııı :):):):)
@ULU 2 dakikada 20 senelik maziye soktu çıkardi bizi film şeridi gecti üzerimden ben bu travmayla bu yilbasi naparim bilmiyorum

Burda Bitmez..

@ULU o zaman scw unutulmaz bir yılbaşı partisi düzenlemesi gerekmez mi :)

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sevgili Can bizim ailecek bir yılbaşı kutlama merasimimiz yok maalesef ya, o yüzden hayatımızı tv başında geçiriyoruz ama kopmak isteyen arkadaşlarım elbet vardır iştirak edeceklerdir, belaya bulaşmayın yeter :):)
[doublepost=1449647253,1449647191][/doublepost]
@ULU 2 dakikada 20 senelik maziye soktu çıkardi bizi film şeridi gecti üzerimden ben bu travmayla bu yilbasi naparim bilmiyorum

Burda Bitmez..

dayım benim ya, nesrin topkapılara kadar gittik baksana, maziye nerelerden ulaşabiliyoruz işe vay be .. duygulandırsın @murateren dayı :(:(

sevgili Can bizim ailecek bir yılbaşı kutlama merasimimiz yok maalesef ya, o yüzden hayatımızı tv başında geçiriyoruz ama kopmak isteyen arkadaşlarım elbet vardır iştirak edeceklerdir, belaya bulaşmayın yeter :):)
[doublepost=1449647253,1449647191][/doublepost]

dayım benim ya, nesrin topkapılara kadar gittik baksana, maziye nerelerden ulaşabiliyoruz işe vay be .. duygulandırsın @murateren dayı :(:(
Yilbasinda GOP da arac icinde tv seyredek..benim her yilbasi degisik yerlerde girmek gibi bir talihsizligim var
Kafa güzel herkes yilbasi diye bagiriyor mekan galeria otoparki ne alaka etrafina bak 6 tane sap..otoparkta Nastasya kinski olmaz tabi ne isim var orda nasil geldim hala cözemedim

Burda Bitmez..

Yilbasinda GOP da arac icinde tv seyredek..benim her yilbasi degisik yerlerde girmek gibi bir talihsizligim var
Kafa güzel herkes yilbasi diye bagiriyor mekan galeria otoparki ne alaka etrafina bak 6 tane sap..otoparkta Nastasya kinski olmaz tabi ne isim var orda nasil geldim hala cözemedim

Burda Bitmez..
Cok iyi düşünmüşsun abi arabada dev ekranda tv keyfi cok mantıklı ☺

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt