Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yiğit YCO @ L.A de WEST COAST CUSTOM the ne yaapıyor

- 48 -

Kayıtlı Üye
kardeşim Los Angeles melekler şehrinde muvaffak omanı dilerimm
kendini özletme..
ayfon al whatsAPP yapalım
Blekböri al BBM yapalım..

o şimdi wast coast costum the tuning ve modifiye yapıyor orda değilse kesin G.A.S da yaptırıyordur..

nee benden habersiz LA'e mi gitti YCO?? oralar benim bolgem :)

s.o.s lütfen başlıktaki coust yazmışım coast olcaktı bi el atabilir misiniz .teşekkürler

yiğit kardeşimiz her ne iş için gittiyse başarılar sağlığı ve keyfi yerinde olsun bizide videosuz bırakmasın da her kes yerinde sağolsun gönüllerimiz bir bizim biz SCW yiz

okumaya gitti de..gittikten sonra diş çekmeye başlayınca gelmez gibime geliyor..
orda latino lar var..milletin arayıp da bulamadığı..
brrruururrrrrruwwwwwwww

Yiğidim bi düzenini kurda gelelim Furkan'la :)

yiğit orda bi köye git.bi tane latino beğen..anlat durumu haber ver anamı çikolatayı kolonya ile birlikte geleyim ALLAH'ın emri Peygamberin kavli ile isteyelim getirelim türkiyeye bi latino..
nasıl dicem..İn Order of ALLAH and with the Prophet's kavli..we want your toughter to our son

önce şuna uğra bir sor ne düşünürmüş diye ...Cote de Pablo

Geri
Üst Alt