Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

YGS Sınavında Şifreli Cevap Anahtarı !

kesinlikle yok abi kurallar şunlar.....
1) cevapları küçükten büyüğe sıralayın şıkların altına sırasına göre yazın....sıralamadaki sayılarla şıklardan biri alt alta geldi ise cevap o şık!!!!!!!
2)eğer 2 tane şık alt alta gelirse cevap öndeki sık!!!!!!
3)cevaplar eğer küçükten büyüğe zaten soruda sıralanmış ise bu tip şıkların hepsinde cevap A şıkkı yaaaaaaa!!!!
4)eğer şıklar sıralandığında çakışma olmuyor ise bu tip şıklarda cevap direk E şıkkı...

herkese geçmiş olsun.....

inek-boğa diye oyun vardı bulgar arkadaş öğretmişti onu hatırlattı bana.. olay o kadar basitki demek cözecek kitle de o derece salak anca bunu bulabilmişler anlayabilecekleri.. benim merak ettiklerimden biri de bu cocuklar hiç mi dikkat çekmicek çevrelerinde

inek-boğa diye oyun vardı bulgar arkadaş öğretmişti onu hatırlattı bana.. olay o kadar basitki demek cözecek kitle de o derece salak anca bunu bulabilmişler anlayabilecekleri.. benim merak ettiklerimden biri de bu cocuklar hiç mi dikkat çekmicek çevrelerinde

millet der ki vay anasını cemaat dersaneleri ne başarılı(oysaki vay be ne hırsız demeleri lazım ya...)

Ayda 1000TL leri dersaneye vermek için çalışmış, geceleri uyumadan çocuğunun başında beklemiş bir babayı , bu haberi okuyunca, düşünmek bile istemiyorum, ya onca genç öğrenciler? Psikoloji falan hak getire artık....

Ayda 1000TL leri dersaneye vermek için çalışmış, geceleri uyumadan çocuğunun başında beklemiş bir babayı , bu haberi okuyunca, düşünmek bile istemiyorum, ya onca genç öğrenciler? Psikoloji falan hak getire artık....

ne 1000Tl si ne 2000TL si :) 3000-4000-5000TL İstiyorlar dershaneye kayıtlar için ve biz bunları veriyoruz sonuçunda bu oluyor , keşke fem'e gitseydim hahahuahha :D :eek:

hile hurda herşey var memlekette yazık resmen ayrıca çakışıyo denilen ne onu anlamadım ben

hile hurda herşey var memlekette yazık resmen ayrıca çakışıyo denilen ne onu anlamadım ben

örnek vereyim

1) aşağıda doğru seçeneği işaretleyin (sorunun hiç mi hiç önemi yok)

a) 5 b) 4 c) 3 d) 2 e ) 1

bunları sıraya sok şimdi
a) 1 b) 2 c) 3 d) 4 e) 5

dikey olarak karşılaştır aynı şıkları eşit olan c) 3 yanıt C

dün de ben onunla uğraştım çakışı ne demk diye buldum sonunda
çekışıyor demek..

cevap sıralamasında bulunan bir eğer sen küçükten büyüğe sıraladıktan sonra gene aynı şıkta ise ona çakışma deniyormuş...

Geri
Üst Alt