Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

YGS Sınavında Şifreli Cevap Anahtarı !

Bu ilkede hiçbir cacık olmaz artık, bu haber ne zamandan beri var bilmiyorum ama, tv ler, eş arayan adamlardan, mixerden geçmiş sesli şarkıcılardan geçilmiyor sadece. Altı yanan kazanın içindeki kurbağa gibiyiz....

1-7-13-31-34-36 yı rastgele seçtim, hepsi bu yöntem ile çözülüyor, başka da kontrole gerek yok....

gökhan bravo sizlere.. umarım bu skandal ösym nin bitişi olur daha doğrusu yönetiminin ve o yönetimi atayanların, kime hizmet için yaptıklarıda ortaya çıksın .. rezalet bir durum ya.. sinirimden ne yazacaıgımı bilemiyorum

teşekkürler abi avukat velimizin duyumları ile oluşan şüpeli inceleme üzeri bu olayı tespit ettik.....inanamadım ama ne yazıkki doğru....bakalım buna ne uyduracaklar....buna da olabilir ya tesadüftür kimse böyle bişey yapmaz komplo teorisi uydurmayın diyenlere lanet okuyorum...

Bunu bu şekilde organize edenlerin yine kendilerince haklı sebepleri var: "KADROLAŞMAK İÇİN HER ŞEY MUBAH"... Her şeyin hakkıyla ölçüleceği büyük bir hesaplaşma günün olması ne güzel... Bakalım gerekçelerinin geçer akçesi olacak mı öte dünyada?!?!:mad:

eğer bi formuül varsa benim bu formulü çözmem için kursa gitmem lazım

Bunu bu şekilde organize edenlerin yine kendilerince haklı sebepleri var: "KADROLAŞMAK İÇİN HER ŞEY MUBAH"... Her şeyin hakkıyla ölçüleceği büyük bir hesaplaşma günün olması ne güzel... Bakalım gerekçelerinin geçer akçesi olacak mı öte dünyada?!?!:mad:

yorumu çok beğendim kardeş...

eğer bi formuül varsa benim bu formulü çözmem için kursa gitmem lazım

kesinlikle yok abi kurallar şunlar.....
1) cevapları küçükten büyüğe sıralayın şıkların altına sırasına göre yazın....sıralamadaki sayılarla şıklardan biri alt alta geldi ise cevap o şık!!!!!!!
2)eğer 2 tane şık alt alta gelirse cevap öndeki sık!!!!!!
3)cevaplar eğer küçükten büyüğe zaten soruda sıralanmış ise bu tip şıkların hepsinde cevap A şıkkı yaaaaaaa!!!!
4)eğer şıklar sıralandığında çakışma olmuyor ise bu tip şıklarda cevap direk E şıkkı...

herkese geçmiş olsun.....

kesinlikle yok abi kurallar şunlar.....
1) cevapları küçükten büyüğe sıralayın şıkların altına sırasına göre yazın....sıralamadaki sayılarla şıklardan biri alt alta geldi ise cevap o şık!!!!!!!
2)eğer 2 tane şık alt alta gelirse cevap öndeki sık!!!!!!
3)cevaplar eğer küçükten büyüğe zaten soruda sıralanmış ise bu tip şıkların hepsinde cevap A şıkkı yaaaaaaa!!!!
4)eğer şıklar sıralandığında çakışma olmuyor ise bu tip şıklarda cevap direk E şıkkı...

herkese geçmiş olsun.....

ben gene bişi anlamadım..

Geri
Üst Alt