Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Yetkili servis mi, kaportacı mı?

Dartvader

SCW ÜYESİ
Katılım
24 Ocak 2011
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Puanları
1
Yaş
44
#1
Arkadaşlar kaskomun bitmesine bir hafta kala kaza yaptım.Sol arka çamurluk ezildi.(foto eklemeye çalıştım). Hata bendeydi.Tutanak tuttuk. Kaskodan yaptıracağım.HDI sigortanın anlaşmalı olduğu ve daha öncede mini onarım hizmeti aldığım Seyrantepe'deki HOMER servise gösterdim. Boyanmadan düzeltilmesi mümkün değil dediler. Tahmini 300-400 TL kaskoya faturası çıkar, üç gün içinde teslim ederiz, tamponlardaki muhtelif çizik ve sıyrıkları da hallederiz dediler. Avrupa yakasındaki yetkili servislerden sadece AVEK'in HDI sigorta ile anlaşması olduğu görünüyor. Yetkili servise mi bırakayım, Homer servise mi karar veremedim. Değerli görüşlerinize başvurmak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
 

Ekli dosyalar

Katılım
21 Şub 2012
Mesajlar
157
Beğeniler
27
Puanları
28
Yaş
27
#2
Bir görüş belirtmeyeyim sonuçta hangisi size uygunsa hangisi yakınsa hangisi daha çabuk veriyorsa oraya verin derim. Homer de iyi bir servis ise güzelce yapar teslim eder.

AVEK'te şöyle bir yardımda bulunabilirim: Servis danışmanı Fatih abi tanıdığım olur. Elinden geldiğince iyi fiyat ve hızlı teslimat için yardımcı olmaya çalışır size. İsterseniz görüşebilirim...

Geçmiş olsun... En büyüğü bu olsun demekten başka söz düşmüyor...
 

REİS38

SCW ÜYESİ
Katılım
15 Şub 2010
Mesajlar
6,331
Beğeniler
1,464
Puanları
113
Yaş
38
#3
öncelikle geçmiş olsun
benim tavsiyem serviste yaptırman yönünde en azından yapılan işin garantisi var...
 

schumi

SCW ÜYESİ
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
8,180
Beğeniler
1,222
Puanları
113
#5
Geçmiş olsun...Kaskodan yaptıracakmışsın zaten,yetkili servise vermen en mantıklısı..Cepten yaptırsaydın özel yere götürmen daha makul...
 

armedangel

SCW ÜYESİ
Katılım
6 Şub 2012
Mesajlar
16
Beğeniler
6
Puanları
3
Yaş
38
#6
işin aslı ben olsam yaptırmam kalır. nitekim öylede yaptırdım. ilerde satarken ufak ezikleri boyatmış olmak sorun olur. güvenemez karşı taraf.
yok illaki yaptıayim diyorsan avek in işçiliği iyidir. kaskodan da yaptıracaksan götür yapsınlar bence..
yanlız bu tip çamurluk ağızlarını yaptırırken.. macundan önce görecem diyin. ve vakit ayırıp gidin.. neresi olursa olsun...
genelde kaportacılar hafif düzeltip geri kalanı macunla doldururlar. görecem derseniz adam gibi altını düzeltip ince bir macun atmak zorunda kalırlar..

he bide resmini çekip saklamayı da unutmayın. mümkünse taihli bir fotograf makinesi ile çekin resmini..