Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yetkili servis mi, kaportacı mı?

Dartvader

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kaskomun bitmesine bir hafta kala kaza yaptım.Sol arka çamurluk ezildi.(foto eklemeye çalıştım). Hata bendeydi.Tutanak tuttuk. Kaskodan yaptıracağım.HDI sigortanın anlaşmalı olduğu ve daha öncede mini onarım hizmeti aldığım Seyrantepe'deki HOMER servise gösterdim. Boyanmadan düzeltilmesi mümkün değil dediler. Tahmini 300-400 TL kaskoya faturası çıkar, üç gün içinde teslim ederiz, tamponlardaki muhtelif çizik ve sıyrıkları da hallederiz dediler. Avrupa yakasındaki yetkili servislerden sadece AVEK'in HDI sigorta ile anlaşması olduğu görünüyor. Yetkili servise mi bırakayım, Homer servise mi karar veremedim. Değerli görüşlerinize başvurmak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• IMG_0157.jpg
    IMG_0157.jpg
    86.8 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_0159.jpg
    IMG_0159.jpg
    28.8 KB · Görüntüleme: 59
Bir görüş belirtmeyeyim sonuçta hangisi size uygunsa hangisi yakınsa hangisi daha çabuk veriyorsa oraya verin derim. Homer de iyi bir servis ise güzelce yapar teslim eder.

AVEK'te şöyle bir yardımda bulunabilirim: Servis danışmanı Fatih abi tanıdığım olur. Elinden geldiğince iyi fiyat ve hızlı teslimat için yardımcı olmaya çalışır size. İsterseniz görüşebilirim...

Geçmiş olsun... En büyüğü bu olsun demekten başka söz düşmüyor...

öncelikle geçmiş olsun
benim tavsiyem serviste yaptırman yönünde en azından yapılan işin garantisi var...

Geçmiş olsun...Kaskodan yaptıracakmışsın zaten,yetkili servise vermen en mantıklısı..Cepten yaptırsaydın özel yere götürmen daha makul...

işin aslı ben olsam yaptırmam kalır. nitekim öylede yaptırdım. ilerde satarken ufak ezikleri boyatmış olmak sorun olur. güvenemez karşı taraf.
yok illaki yaptıayim diyorsan avek in işçiliği iyidir. kaskodan da yaptıracaksan götür yapsınlar bence..
yanlız bu tip çamurluk ağızlarını yaptırırken.. macundan önce görecem diyin. ve vakit ayırıp gidin.. neresi olursa olsun...
genelde kaportacılar hafif düzeltip geri kalanı macunla doldururlar. görecem derseniz adam gibi altını düzeltip ince bir macun atmak zorunda kalırlar..

he bide resmini çekip saklamayı da unutmayın. mümkünse taihli bir fotograf makinesi ile çekin resmini..

Geri
Üst Alt