Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yetkili servis mi? özel servis mi ?

zaten para tutanlar hava yastıkları 3.700 tl gögüslük dahil fiyatı diye hatırlıyorum.. belki far da ton farkı çıkabilir ancak anlatmaya calıstıgım gereksiz çok şeyin olduğu aklıma gelmiyor her parca ama amortisör kaput jant , teker bile yazılmıştı yani gereksiz çok sey vardı sonuc olarak ben yetkili servisten aldım aracımı iyi bir özel servise verdim. umarım eskisi gibi iyi bir araba olur sonuçları sizinle paylaşıcam

Yetkili servis parçaları tamir etmez çünkü bunun garantisini veremez bundan dolayı değiştirir. Hayırlısı artık vermişsin arabayı umarım iyi yaparlar sıkıntı yaşamazsın daha sonra.

Özelde hallet aracın fotoğraflarını gördümöyle amam aman bir kaza değilki vuruk var senin araçta ama pert kaydı girdiyse işin rengi değişir..:eek:key:

Özelde hallet aracın fotoğraflarını gördümöyle amam aman bir kaza değilki vuruk var senin araçta ama pert kaydı girdiyse işin rengi değişir..:eek:key:
experin hatası yetkili servisin şişirme fiyatları ile buldurmuşlar pert sınırını kasko şirketimin anlaşmalı olduğu özel servisten fiyat aldık yetkili servisin çıkardığı fiyat ile uzaktan yakından alakası olmadığı gibi pert sınırı fiyatı ile de alakası yok maxsimum 7bin TL dedi bende experimle görüştüm anlaşmalı olduğunuz yere çekin aracı dedim onlarda öyle yaptılar artık gidip anlaşmalı yer ile de görüştüm bütün parçalar orjinal takılacak hava yastığı da tamir değil değişecek... yahu zaten saçma bir sol çamurlukdan kaza yaptık diye araç perte mi çıkar ya binmeyelim ozaman biz arabaya utanmasalar teker patladı diye perte çıkaracaklar. ben sigorta şirketlerinin bu pert durumundan daha çok gelir elde ettiğini düşünüyorum

işte sorun da orda araçta 19.000 tl lik hasar yok ki ? 5.000 tl lik hasar var çamurluk+ ön tampon + hava yastığı +alt salıncak bukadar başka hiçbirsey yok ama yetkili servis 1 far kırık 2 far yazmış 1 sis kırk 2 sis yazmıs çamurluk kaput falan filan alakasız herseyi yazmışlar klima borusunda nokta darbe yok klima borusu yazmışlar. yani biz arabaya hiç binmeyelimmi ? ufak bi kazada kasko şirketinin pert sınırı ne kadar ise oraya kadar alakalı alakasız parça yazmışlar 5.000 tl lik hasar yok bile forumda bu tarz kaza yapan cok arkadaslarımız var.. araç motorda hasar görür ciddi bi işlem geçirir pertten toplatılır o araca binilmez ama benim aracımda böyle bir durum yok

fotodan gorunen hasarin tek hasar olduguna yada rapordaki hasarin gorunen olduguna inaniyormusun?

Hic bir sey gorundugu gibi degildir. araban onden darbe yemis ondaki hasar iki camurluk bi tampondan cooook cooook daha fazlasi bundan emin ol. Aracinda hafif bir hasar yok. motorda hasar falan halledilir. sase kollarindaki on takimlardaki mm oynamalar o aracin surus dinamiklerini degistirir bir yerde ani fren yaptiginda aracin ne yapacagini bilemezsin.

nerden mi biliyorsun dersen:

http://www.gazetegercek.com/haber-konusu/06-bh-7454/

ilandaki plaka eski perte cikarttigim golf ume ait. . birisi hurdadan alip toplayip satmis yada binmeye kalkmis sonucuda yukarda.

hasarida buydu

Grnt2685.jpg

bu arada sadece hava yastiginin sifirini 7000 tl ye alamazsin.

fotodan gorunen hasarin tek hasar olduguna yada rapordaki hasarin gorunen olduguna inaniyormusun?

Hic bir sey gorundugu gibi degildir.
fotoda görünen hasarın kadar değil tabiki ama yazılan kadar da değil aracın başında bizzat kendim inceledim hasarın ne olduğunu ve az biraz bişey biliyorsam yazılan rakamlar ve parcaların bazılarının gereksiz olduğunu anlayabildim diyebilirim. yoksa kesilikle pert durumundaki araca binmem de sevdiklerimi de bindirmem trafikteki sürücüleri de riske atmam

perte cıkabılıcek aracla ugrasmaya gerek yok al paranı seceneklerı degerlendır

Geri
Üst Alt