Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yetkili Servis Egsoz Güncellemesi

Y.Emre

Kayıtlı Üye
Merhabalar. İzmir MBU ya aracımın ön cam değişimi için vereceğim(cevre yolunda taş fırlattı biri ve üst taraftan kırıldı). Servis danışmanı WV grubunun egsoz emisyonunu düşürmek için bir güncelleme yapılacağını söyledi. Konuşmanın başında yazılımsal olduğunu ancak konuşma ortalarında ek bir parça takilacagini ve de ücret alınmayacağı söyledi. Bu konuda bilgisi olan varsa işlemin ne olduğu hakkında bilgi alabilir miyim?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Yazılım Almanya'nın Eksoz emisyon için oranını düşürmek için çıkardığı bir kampanyadir.. yazılım sonrası havafiltresi üzerindeki sensör arıza verir.. ve bu arızanın vermemesi için araya bir ek boru ilave edilir.. siz yazılımı yaptırın.. aracınıza bir zararı yok ama yazılım sonrası araçta bir takım değişiklikler meydana gelebilir...bilginiz olsun

Farklı sitelerde %90 olumsuz yorumlar var. Rolanti devrinin sapıtması (800-1000 arası devamlı gidip gelme gibi); seyir halindeyken stop etme; valf arızası gibi sonuçlarla karsilasanlar var. Kararsız kaldım. Aracım 160 binde zaten. Muayene sorunu da yokken başıma iş almak istemem. Telefonda yapılsın demiştim servise ama aracı teslim ederken onaylamadığımı söyleyeceğim. İlginiz için teşekkür ederim. Hayırlı geceler

Ben bu işlemi 2013 leonda geçen yıldı sanırım yaptırmıştım hiçbir sorun yaşamadım şahsen araç yazılımlı idi o yüzden de farkı yaşamamış olabilirim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu emisyon skandalıyla ilgili yazılım güncellemesi olması lazım. Geçen yıl yetkili servisler, araçları çağırmışlardı işlem için. Yaptırmıştım, daha üst devirde vites büyütme ve az da olsa yakıt tüketimi artışı olmuştu.

Ben de araştırdım biraz. Amerika'da açılan dava sonucunda WV nin çözüm olarak geliştirdiği bir yazılımmış. Daha önce de söylediğim gibi internette şikayet olan cok paylaşım var. Tabi sıkıntı yaşamayanlar da mutlaka vardır ve genelde sorun yoksa ifade edilmez.
Servise bildirdim ve istemediğimi söyledim. Benden yazılı beyan istediler. Onu da yollayacağım. Risk almak istemiyorum. Araçtan bi soğursam satarım. Şu anda maşallah hicbir sıkıntı yok. Dertsiz başıma dert olmasin.

Ben de araştırdım biraz. Amerika'da açılan dava sonucunda WV nin çözüm olarak geliştirdiği bir yazılımmış. Daha önce de söylediğim gibi internette şikayet olan cok paylaşım var. Tabi sıkıntı yaşamayanlar da mutlaka vardır ve genelde sorun yoksa ifade edilmez.
Servise bildirdim ve istemediğimi söyledim. Benden yazılı beyan istediler. Onu da yollayacağım. Risk almak istemiyorum. Araçtan bi soğursam satarım. Şu anda maşallah hicbir sıkıntı yok. Dertsiz başıma dert olmasin.

Araçla ilgili sorun olunca size bu yazılımı kabul etmediniz ondan oluştu diyecekler garantiden bile sıkıntı oluşturacaklar

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Araçla ilgili sorun olunca size bu yazılımı kabul etmediniz ondan oluştu diyecekler garantiden bile sıkıntı oluşturacaklar

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Sorun değil aracım 2011 garanti dışı :) Sorun olsun diye bişey yapmazlarsa; sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum. Cam işi olmasa yetkili servisin önünden geçmezdim.

Geri
Üst Alt