Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

yetkili servis dışarıdan getirilen parçayı takar mı?

Konu, 'Servis ve Oto Bakım' kısmında haluk_dongel tarafından paylaşıldı.

1. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    Merhabalar arkadaşlar!

Ocak MTV ödemesini Worldcard ile yaptığım için www.otostart.com sitesinden yapacağım alışverişlerde kullanabileceğim 50 tl indirim hakkım doğdu, ben de zaten ön silecek takımını değiştirecektim o yüzden bu siteden alışveriş yapmaya karar verdim, derken periyodik bakım için gerekli olan 4 adet filtreyi (hava-polen-yağ ve yakıt filtreleri) de sipariş edeyim dedim ve ürünlerim elime ulaştı. Silecekleri kendim takabiliyorum, sıkıntı yok. Fakat sorum şu:

Acaba yetkili servis benim bu aldığım filtreleri bakım zamanında götürsem takar mı, yoksa kabul etmez mi?
    Zaten yağ değişimini mecburen yaptıracağım, yani yağı servisten alacağım. Ne dersiniz arkadaşlar?

Zahmet edip okuduğunuz için teşekkürlerimi sunuyorum ve tabiki değerli cevaplarınız için de...

2. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Valla şöyle diyim,benim daha önce sislere xenon takarkej camı kırıldı...Çıkmacılarda bulamadım..Mecburen gittim doğuşa..Onlarında elinde yokmuş gün içinde gelir dediler...Süre uzun dedim..Dışarıdan bulsam takarmısınız diye sormuştum olur demişlerdi...Ama içerde tanıdıklarım vardı...

3. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    takıyolar kardeşim ama sorumluluk kabul etmeyiz felzn gibi cümlelere sarf ediyolar

4. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    güncel!!!

Bunu beğendi. arthur bunu beğendi.
  5. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    kardeşim elektronik aksam da olmadıkktan son ra takarlar şimdi bi arkadaşımı aradımbiz takıyoruz deddi ama dedigim gibi elktronik ve arabaya zarar verecegini düşün dükleri şeyi tak mıyolar mış

6. SeFfAh

SeFfAh SCW Üyesi

578
    172
    43
    genelde takıyorlar fakat sorumluluk almıyorlar

7. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    teşekkürler abi... yani filtreler motor bakım elemanı olduğu için sıkıntı yok değil mi? yav hazır ucuz almışken alayım, bakım masrafım düşer diye düşünmüştüm.

8. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    zannedersem olmaz sonuçta filtre yani modifiye için takmayacanki açık filre felan

9. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    taktır tabi ilçilik yazacak sana yine o hayrına takmıyorya ama dediği gibi arkadaşların bi burun kıvırmalar bi sorun olursa biz sorumluluk almayız demeler filan gırla.. fakat hepsi fasarya takacağı polen filtresi yağ filtresi benzin.. sanki aracın krank milini değiştiriyor ;)

10. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    deneyimi olan arkadaşların fikirlerini de alalım günceli!!!

Sayfayı Paylaş