Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeniden Toledo >> 61 EN 747 <<

ybncii

Kayıtlı Üye
Mrb arkadaşlar 2 gün oldu aldık paşamızı ancak fırsat bulduk yazmaya. Opel Omegamı satınca 1 aydır bu arkadaşın peşinden bakıyordum bu gunlere nasipmiş almak. 2. Seat dönemim resmen başlamış oldu.
Aracım 2003 1.6 16v signo plus. Sunroof hız sabitleyi vs.. mevcut hiç tüp takılmamış benden bir süre tüp takmayı düşünmüyorum. Kendim henuz resim çekemedim hele bir güzelce yıkıyım ondan sonra detaylı resimler ekleyeceğim. Sanırım maddiyatı biraz toparlayana kadar bişeyler yapamayacağım ama en azından bu sürede aklımdakilerin listesini yaparım elime rahatladıkça nokta atış yaparım diye düşünüyorum.
Aklımdakiler jant lastik...cupra tampon..farlar...cam filmlerinin yenilenmesi...ses sistemi double din yapmaktı. Ses sistemi değişikliğini şimdilik rafa kaldırdım, enterasan bir şekilde orjinal ses sistemi bildiğin pahalı sistemlere meydan okuyor. Arkadaşıma arabayı gösterdim sese baktı, yarım saat arabada anfi aradı benim yemin edip yok dememe rağmen halen daha yalan konuştuğumu düşünüyor :)) Benden önceki sahibi arka tampona park sessoru taktırmış güzelde olmuş bende ön tampona taktırsammı diye düşüyorum olurmu varmıdır acaba ? şimdilik 2 resim ilave edeyim konuyu düzenlerim zamanla..

Sizden rica tavsilerinizi yazmanız..

1.jpg2.jpg3.jpg

Ekli dosyalar

• 2.JPG
    2.JPG
    34.4 KB · Görüntüleme: 52
  • 0.JPG
    0.JPG
    31.6 KB · Görüntüleme: 44
  • 1.jpg
    1.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 15
  • 2.jpg
    2.jpg
    89.6 KB · Görüntüleme: 17
  • 3.jpg
    3.jpg
    90.2 KB · Görüntüleme: 17
allah kaza bela vermesin hayırlı sürüşler:)

Hayırlı Uğurlu Olsun Kazasız Belasız binmek nasip Olsun İnşallah.. Önlere Park yok diye biliyorum MK1 de ama istenirse niye yapılmasın fakat Cupra Tampon delinecekse bence kalsın ne gereği var:eek:key:

allah kaza bela vermesin hayırlı sürüşler:)

sağolasın kardeşim

tekerleklerin düz bassın
eyvallah abicim sağolasın
Hayırlı Uğurlu Olsun Kazasız Belasız binmek nasip Olsun İnşallah.. Önlere Park yok diye biliyorum MK1 de ama istenirse niye yapılmasın fakat Cupra Tampon delinecekse bence kalsın ne gereği var:eek:key:

selçuk kardeşim benimkisi fikirdi hani o da şurdan yola çıkmaydı http://www.kenwood-electronics.co.uk/products/car/vw/DNX521DAB/
kenwood amcan yeni ürün çıkartmış benimde çok hoşuma gitti, aklımdan geçende acaba hani bunu alıp parkları bağlayabilirmiydik. Yoksa ön park gereksiz olur dediğin gibi

sanki forumda biri satıodu die hatırlıorum ama cupra tampon

ben ilanlarda gördüm çok güzel duruyor

Geri
Üst Alt