Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yeniden Toledo >> 61 EN 747 <<

Konu, 'Üye Otomobilleri' kısmında ybncii tarafından paylaşıldı.

1. ybncii

ybncii SCW Üyesi

58
    12
    8
    Mrb arkadaşlar 2 gün oldu aldık paşamızı ancak fırsat bulduk yazmaya. Opel Omegamı satınca 1 aydır bu arkadaşın peşinden bakıyordum bu gunlere nasipmiş almak. 2. Seat dönemim resmen başlamış oldu.
    Aracım 2003 1.6 16v signo plus. Sunroof hız sabitleyi vs.. mevcut hiç tüp takılmamış benden bir süre tüp takmayı düşünmüyorum. Kendim henuz resim çekemedim hele bir güzelce yıkıyım ondan sonra detaylı resimler ekleyeceğim. Sanırım maddiyatı biraz toparlayana kadar bişeyler yapamayacağım ama en azından bu sürede aklımdakilerin listesini yaparım elime rahatladıkça nokta atış yaparım diye düşünüyorum.
    Aklımdakiler jant lastik...cupra tampon..farlar...cam filmlerinin yenilenmesi...ses sistemi double din yapmaktı. Ses sistemi değişikliğini şimdilik rafa kaldırdım, enterasan bir şekilde orjinal ses sistemi bildiğin pahalı sistemlere meydan okuyor. Arkadaşıma arabayı gösterdim sese baktı, yarım saat arabada anfi aradı benim yemin edip yok dememe rağmen halen daha yalan konuştuğumu düşünüyor :)) Benden önceki sahibi arka tampona park sessoru taktırmış güzelde olmuş bende ön tampona taktırsammı diye düşüyorum olurmu varmıdır acaba ? şimdilik 2 resim ilave edeyim konuyu düzenlerim zamanla..

Sizden rica tavsilerinizi yazmanız..

1.jpg 2.jpg 3.jpg

Ekli Dosyalar:

• 2.JPG
      2.JPG
      Boyut:
      41,7 KB
      Okunma:
      48
    • 0.JPG
      0.JPG
      Boyut:
      38,9 KB
      Okunma:
      41
    Bunu beğendi. freesezar bunu beğendi.
  2. braga26

braga26 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

256
    80
    0
    allah kaza bela vermesin hayırlı sürüşler:)

3. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    tekerleklerin düz bassın

4. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Hayırlı Uğurlu Olsun Kazasız Belasız binmek nasip Olsun İnşallah.. Önlere Park yok diye biliyorum MK1 de ama istenirse niye yapılmasın fakat Cupra Tampon delinecekse bence kalsın ne gereği var:eek:key:

5. ybncii

ybncii SCW Üyesi

58
    12
    8
    sağolasın kardeşim

eyvallah abicim sağolasın
    selçuk kardeşim benimkisi fikirdi hani o da şurdan yola çıkmaydı http://www.kenwood-electronics.co.uk/products/car/vw/DNX521DAB/
    kenwood amcan yeni ürün çıkartmış benimde çok hoşuma gitti, aklımdan geçende acaba hani bunu alıp parkları bağlayabilirmiydik. Yoksa ön park gereksiz olur dediğin gibi

6. braga26

256
    80
    0
    sanki forumda biri satıodu die hatırlıorum ama cupra tampon

7. ugurcoskun28

ugurcoskun28 SCW Üyesi

493
    92
    28
    hayırlı olsun

8. ybncii

ybncii SCW Üyesi

58
    12
    8
    satan bi kaç kişi var ama nasıl yakışır bilmiyorum. Sanırım önce bir photosopla araç üstünde görücem sonra alıcam ön panjur felan

teşekkür ederim

9. braga26

256
    80
    0
    ben ilanlarda gördüm çok güzel duruyor

10. ybncii

ybncii SCW Üyesi

58
    12
    8
    evet görünüş güzel duruyor ama hani diyorum ilk başta direk onu taktığımda tuhaf olurmu stok bir araba sadece cupra tampon nasıl görünür

Sayfayı Paylaş