Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni yüzüyle 78BB699

scgnbsl

Kayıtlı Üye
fiber komple aero kit, leon işlemeli paspas, kapı eşiği ,cam filmi ,ledli stoplar,app plaka..ilk paylaştığım resimlerde hiç biri yoktu.şu anki en büyük eksiği jant yay ona da sıra gelecek.çekimler amotör :)olumlu olumsuz yorumlarınıza açıktır ;)
DSC01012.jpgDSC01023.jpgDSC01030.jpgDSC01034.jpgDSC01016.jpg

Ekli dosyalar

• DSC01012.jpg
    DSC01012.jpg
    97.5 KB · Görüntüleme: 165
  • DSC01023.jpg
    DSC01023.jpg
    93.4 KB · Görüntüleme: 150
  • DSC01030.jpg
    DSC01030.jpg
    92.2 KB · Görüntüleme: 155
  • DSC01034.jpg
    DSC01034.jpg
    88.5 KB · Görüntüleme: 135
  • DSC01016.jpg
    DSC01016.jpg
    93.4 KB · Görüntüleme: 136
dünyanın son harikası LEON güzel olmuş Allah kaza bela vermesin

maşallah Allah yüzünü kara çıkarmasın.. dikkat et fiberr oooo:)

maşallah Allah yüzünü kara çıkarmasın.. dikkat et fiberr oooo:)

eyvallah kadir kardeşim.dikkat etcez artık başka yolu yok :) bu arada kimse henüz söylemedi ama tampon boyası tam tutmamış gibi geldi bana yıkayınca daha çok dikkatimi çekti.birde aklıma düştü ya bu rahat olamıyorum.tekrar gidip bi işlem yaptırcam boyasına..

eyvallah kadir kardeşim.dikkat etcez artık başka yolu yok :) bu arada kimse henüz söylemedi ama tampon boyası tam tutmamış gibi geldi bana yıkayınca daha çok dikkatimi çekti.birde aklıma düştü ya bu rahat olamıyorum.tekrar gidip bi işlem yaptırcam boyasına..
hiç gerek yok atılan boya, koduna kadar aynı yalnız fiber we sac farklı maddeler olduğu için herzaman yarım ton farkedio we zamanla dahada yakınlaşıyor renk. serwisin boyadığı plastik tamponda bile yarım ton fark oluo sıkma canını böyle dewam araç koyu renk zaten:eek:key:

hiç gerek yok atılan boya, koduna kadar aynı yalnız fiber we sac farklı maddeler olduğu için herzaman yarım ton farkedio we zamanla dahada yakınlaşıyor renk. serwisin boyadığı plastik tamponda bile yarım ton fark oluo sıkma canını böyle dewam araç koyu renk zaten:eek:key:

ne biliyim gözüme bi ilişti ya artık dönüp dolaşıp bakıyorum.biraz zaman geçsin bakalım artık..

Maşallah kardeşim, Karaoğlan şahane olmuş. Sahibinden e hemen ilanda vermişsin :) yanlız cant elzem duruyor bilgin olsun. :) Kazasız, belasız inşallah...

Geri
Üst Alt