Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni yazılım ve sonrası :D

pckopat_6

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Aracıma yazılım güncelleme yapıldı.

Artık 1.4 TDI 75hp 195nm aracım

105hp 240nm torka sahip. Bütçesi el veren herkese tavsiye ediyorum. Araba başka bir araba oldu. Otoyolda 4. viteste 90'a kadar çıkıp 5. vitese atıp hızlanmaya devam ederken bayılırdı cansız cansız devirlenirdi 150ye gelene kadar afedersiniz bitarafı çatlardı artık 80-160 arasını ibrede hiçbir yavaşlama olmadan seri ve stabil bir şekilde çıkıyor.

En fazla 170 görmüştüm arabamda artık 190 oldu rekorum:D Yol müsait değildi red line'da fazla zorlayamadım:)

Yakıt konusuna gelince eskiye göre daha az zorlanarak daha kolay hızlandığı için sakin kullanımda yakıtın düştüğü belli. Ama araba güçlendi artık canavar gibi diye gaza gelip basarsanız eskiye oranla biraz daha fazla yakıyor ama bu da çok normal ne kadar ekmek o kadar köfte değil mi?:D:D

hayırlı olsun
artık daha da zevk alırsın arabadan :)

Tebrikler hocam TDİ ın tüm sınırlarını zorluyarak güzel bir güç elde edilmiş aman dikkat diyorum gaz pedalı senin ayağında aman bizleri ve sevdiklerini üzme hayırlı olsun tekrar :)

anlatmayın kardesım canımız ıstıyor chıp mhıp sonra almayalım motoru elımıze :):):)

güle güle kullan.. :)
bi daha turbosu olan bi arabaya yazılımsız binmem.. :) ;)

hayırlı olsun. chip güzel güç artışları veriyor. dyno ya soktunmu arabanı?

çok iyi yapmışsın.. güle güle kullan

Geri
Üst Alt