Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni yazılım ve sonrası :D

benzinli 14 75 hp araba 8 hp artar ve beni araba normalden agır peki ben yaptırsam bayırlarda bana biraz faydası olurmu bide benim fortlip servisinde çalışıyor arkadaş fortliplerde polo motoru var ben onlara yazılım atıyorum senın arabandanda polo moturu var gel senın arabana yazılım atayım 14 85 hp yapayım dıyor. bende motor kırılır oğlum dedım yaptırmadım peki oyle yapsak zaten bilgisayardan oluyor fazlasını oda yapmıyor diyor bu motora fazla en iyisi bu hp diye bilgisayar yapmıyormuş sizce yapayım mı yok 6 senedir kullanıyorum bırak eskisi gibi mi kullanayım sizce beyler

benzinli 14 75 hp araba 8 hp artar ve beni araba normalden agır peki ben yaptırsam bayırlarda bana biraz faydası olurmu bide benim fortlip servisinde çalışıyor arkadaş fortliplerde polo motoru var ben onlara yazılım atıyorum senın arabandanda polo moturu var gel senın arabana yazılım atayım 14 85 hp yapayım dıyor. bende motor kırılır oğlum dedım yaptırmadım peki oyle yapsak zaten bilgisayardan oluyor fazlasını oda yapmıyor diyor bu motora fazla en iyisi bu hp diye bilgisayar yapmıyormuş sizce yapayım mı yok 6 senedir kullanıyorum bırak eskisi gibi mi kullanayım sizce beyler

1.4 motorlarda fazla güç almak imkansız 8hp alabiliyosa güzel bi değer ama çok hisetmezsin sadece arabayı biraz diriltir... şimdi nasıl bi yazılım yapıyor arabanın nelerine müdahale ediyor nasıl yapıyor marka varmı bunların hepsi bi soru işareti cesaretin varsa yaptır km olayın fazla ise bence bulaşma bunlar benim fikrim.....

60000 km de araba bayırlarda biraz zorlanıyorum ondan hızlı gitmesi çok önemli degil

eğer o araca yazılım yaptırırsanız paranıza yazık olur..

30hp çok değil mi. max %30 güç olmuyor mu?turboyu tehlikeye atmıyor mu?bende de 75bg amf cordoba var.tavsiye eder misiniz?ne kadar oldu chipleyeli.ben chipsiz 190 gösterdim. araba 135binde...

30hp çok değil mi. max %30 güç olmuyor mu?turboyu tehlikeye atmıyor mu?bende de 75bg amf cordoba var.tavsiye eder misiniz?ne kadar oldu chipleyeli.ben chipsiz 190 gösterdim. araba 135binde...

güneş sana hoşgeldin demek isteriz..kurallar gereği üyeler bölümünde kendini tanıtma konusu açarsan seviniriz

30bg artıs olması gereken deger turbo araba ıcın anormal b durum degıl.Arabanızın kompresyonu sagılıgı yerındeyse yaptırabılırsınız

Geri
Üst Alt