Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni yakıt bilgisi güncel

Opetten kullanıyorum yakıtı. Denetimlerinin daha iyi olduğunu dusunuyorum. Ayrıca sürekli aynı istasyondan alıyorum yakitimi. Şu tüketim degerim sehir içi 35 kuruş.

Opetten kullanıyorum yakıtı. Denetimlerinin daha iyi olduğunu dusunuyorum. Ayrıca sürekli aynı istasyondan alıyorum yakitimi. Şu tüketim degerim sehir içi 35 kuruş.
Sizin araç TSI motor olduğundan heralde 350 kuruş olması normal heralde

Muhtemel onun da etkisi var ama istasyon da çok farkettiriyor. Ben daha önceden shell kullanıyordum. Shellin yakıtı daha ince olduğundan çok çabuk yakiyordu araç.

gaz benzine göre 1.1 oranında fazla yakar . Yani 10 lt benzin yakıyorsan 11 litre gaz yakarsın.
1.6 lt akl motor zaten şehir içinde 10 lt yakar yani 11 lt gaz yakarsın (benim tecrübelerime göre)

Ya bnmi cok az yaktiriorum yoksa arabami? 2.29dan lpg aliorum 21krs tuketiorum km basina. Gostergede 7.5 lpg de 9lt yakiorm

Ya bnmi cok az yaktiriorum yoksa arabami? 2.29dan lpg aliorum 21krs tuketiorum km basina. Gostergede 7.5 lpg de 9lt yakiorm

Yakıt işi bence tamamen pilotaja bağlı kardeşim... sen doğrusunu yapıyorsun... sen arabaya nasıl davranırsan o da sana aynı şekilde karşılık verir... :)

Geri
Üst Alt