Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni vw passat highline 1.6 tdı & skoda superB elegance 1.6 tdı mi??

my_gisu

Kayıtlı Üye
arkdaşlar skoda 75 bin civarında, passat 85 bin ne dersiniz arkadaşlar..

İkinci eldeki değer kaybını sıkıntı yapmayıp uzun yıllar binmek düşünülüyorsa ben olsam Superb'i tercih ederdim.. 1.4 TSI vardı bir ara babamda aynı donanım çok harika bir araçtı.

Arka koltukta bacak bacak üstüne atıyordum 1,84 boyum ile..

Ama Vw ikinci eldeki güzelliği hatta ikinci elde sıfır fiyatının üzerinde bir fiyatla satma şansı :D ve highline donanım olmasıda alınası kılıyor..

vw ayrı bi yerde tabii ama superB de az fena değil gerçekten o arka koltuklara bitiyorum ben de

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

vw ayrı bi yerde tabii ama superB de az fena değil gerçekten o arka koltuklara bitiyorum ben de

Superb'i herşeyle yükleyip(panaromik tavan vs) Superb derim en az 7 yıl binmek şartıyla ;) Yoksa passat da çok şık bir araba.

ben olsam suberb derdim en başta genişlik ve kasa olarak passattan çok üstün...

her şeyiyle derken başka neler var opsiyonlarda?

Yce Auto, `koda, Superb, Octavia, Fabia, Fabia Combi, Roomster, Citigo, Orjinal Yedek Para, Periyodik Bakm, , Yaz-K Bakmlar, Orjinal Aksesuar, Yce Auto, `koda Auto

ne yok ki :) Sunroof alacaksanız solar alınız, güneş olduğunda aracın içinde devamlı bir fan güneş enerjisi ile çalışarak içinin aşırı ısınmasını engelliyor...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

her ÅŸeyiyle derken baÅŸka neler var opsiyonlarda?

http://www.skoda.com.tr/new/aksesuar_Superb.asp

ne yok ki :) Sunroof alacaksanız solar alınız, güneş olduğunda aracın içinde devamlı bir fan güneş enerjisi ile çalışarak içinin aşırı ısınmasını engelliyor...

Geri
Üst Alt