Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Volvo S60 Resimler ve Güvenlik Ekipmanları Videosu

ama tutupta hızlı giderken hop naapıyosun diyip frene basarsa illaki iptal ettiririm.. :D :D

audideki adaptif hız sabitlemede sisteminde bilmiyorum opsiyonmu bu ama q7 de var diger modellerinde varmı bilmiyorum;tampon tozunu hızlan alamıyorsun fren yapıyor :)
volva biraz daha ilerletmiş yaya desteği çok güzel,arabada güzel.farlar çekimden yoksa normal mi böyle mavi yanıyor ?

ön göğüs benimde hoşuma gitmedi. ama araç genel olark çok hoş. birde faruk abiye katılıyorum burda araba sürücüye hükmediyor. bu kadar donanım bana gelmez. 60 yaş ve ilerisi için düşünülebilir :D

bayıldım desem yalan olmaz

audideki adaptif hız sabitlemede sisteminde bilmiyorum opsiyonmu bu ama q7 de var diger modellerinde varmı bilmiyorum;tampon tozunu hızlan alamıyorsun fren yapıyor :)
volva biraz daha ilerletmiş yaya desteği çok güzel,arabada güzel.farlar çekimden yoksa normal mi böyle mavi yanıyor ?

cruise'dayken neyse de normalde de sürekli müdahale halindeyse ben bu arabayla 2-3 günde direkt arabanın suçuyla kaza yaparım..bi kaç arabayı da yanıma alırım.. :D

bu arada bu arabada var mı bilmiyorum ama yaya güvenliği için Volvo'nun kaputunun açısını değiştirerek yayaya olabildiğince az zarar verecek bi projesi vardı vakti zamanında bu arabada belki o da vardır..

YEni Merco E serisinin çakması gibi duruyor ön tarafı. Ayrıca insan denetlemekten istanbulda bu arabayı suremessin:) İkincisi o virajı görüp volvo otomatik durduğunda arkadan bi taksi albea kıçına çakar:) demedi deme:)

---------- Post added at 19:01 ---------- Previous post was at 19:00 ----------

cruise'dayken neyse de normalde de sürekli müdahale halindeyse ben bu arabayla 2-3 günde direkt arabanın suçuyla kaza yaparım..bi kaç arabayı da yanıma alırım.. :D

bu arada bu arabada var mı bilmiyorum ama yaya güvenliği için Volvo'nun kaputunun açısını değiştirerek yayaya olabildiğince az zarar verecek bi projesi vardı vakti zamanında bu arabada belki o da vardır..

Yiğidim Jaguarda var bi özellik biliyorsundur kaputun üstüne hava yastığı açıyor yayaya çarptığında. utanmasa sedye çıkarıcak:)

ilk iç resmi geldi dedım budur sonra dısı geldı budur dedım harıka bısey yapmıslar ic ve diş tasarım olarak

hava yastığı olayını bilmiyodum ama temeli illaki Volvo'dur..
2'si de aynı grupta zaten o nedenle kesin öyledir.. :)

---------- Post added at 20:46 ---------- Previous post was at 20:44 ----------

bu arada bi arkadaşa Volvo baktık bugün S40 1.6D dynamic'e ek olarak deri döşeme ve sunroof'la 27K Euro'ya geldi..söylediklerine göre start-stop olanlarda ortalama 4L civarıymış..Focus'la aynı alt yapıya sahip olduğunu biliyodum ama arada kg. farkı vardır sanıyodum nerdeyse Focus kadar ağırlığı birebir gibi bişi..

s40 ın içi özelliklede kadranları bir şeylere benzer modda olsalardı (bu kadar vasat görünmeselerdi) s40 ı çok rahat tercih ederdim.

Geri
Üst Alt