Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yeni Volvo S60 Resimler ve Güvenlik Ekipmanları Videosu

Konu, 'Video' kısmında kaya5789 tarafından paylaşıldı.

1. kaya5789

kaya5789 SCW Üyesi

1.882
    9
    38
  2. zafa38

zafa38 SCW Üyesi

2.189
    14
    38
    Abi sen neyaptın yaa bu Volvo arabada çığır açmış nasıl bir arac gercekten vuruldum gonlumden...

3. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    içerde maun kaplama hiç hoşuma gitmedi. altımdaki arabaya ben hükmetmeliyim burda araba adamı iyice ele almış çok keyifsiz olsa gerek. Fazla donanımdan sonra donanımsız bir araca binse bu adam kahve içeceği zamanı da kestiremez duracağı zamanı da:D:D:D

4. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Volvo yakında tamamen otomatik gidicek bi araba yapıcak az kaldı..
    velakin burun yola görmeden çıkartırken kamera süper bişi..kör nokta uyarıcısı da aynı şekilde bunlar çok işlevsel..ama tutupta hızlı giderken hop naapıyosun diyip frene basarsa illaki iptal ettiririm.. :D :D

bu arada Volvo'nun bu rengi muhteşem..

5. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    Yiğit nerdeyse alayını gördük, alacak tek model var oda testteki XC60 modeli ki onda da sanırım bu donanım yok aga:) Ben hala sedan modellerdeki o iç mekan dizaynını sevemedim. S80 bile ogün etkileyemedi beni.

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    abim aslında onun makyajlısında ya da yurtdışında yine bu donanımlısı vardır gibime geliyo..yenisinde kesin olur ama..o gün adam pek de bilgilendirici bi test sunmadı..başta ağzından laf almak zordu resmen..

7. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    ağzından laf alamadık ama güzel testti, gaz tepkileri çok hoştu. Şimdiki otm vites aracımla dumur olmuş durumdayım, gaza tepkiyi arabadan çok ben veriyorum :D:D

8. glenfiddich

glenfiddich SCW Üyesi

1.136
    0
    36
    çok şık ancak ön göğüsdeki tuşların ergonomik olmadıgını okumustum. cidden öyleymiş o tuslar yorar adamı.

9. kaya5789

kaya5789 SCW Üyesi

1.882
    9
    38
    ön göğüsteki tek fan da çok sırıtmış bence. ama arabayı genel olarak çok begendim.

buna da koyarlar inşallah 1.6 dizel motoru s80'e yurt dışında koydukları gibi.

10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    ahauehe.. :D :D

Volvo'nun estetik anlayışı bi tuhaf zaten ya kötü ya iyi arası yok..

Sayfayı Paylaş