Yeni Volvo S60 Resimler ve Güvenlik Ekipmanları Videosu | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Yeni Volvo S60 Resimler ve Güvenlik Ekipmanları Videosu

Konu, 'Video' kısmında kaya5789 tarafından paylaşıldı.

1. kaya5789

kaya5789
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    38
  2. zafa38

zafa38
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    38
    Abi sen neyaptın yaa bu Volvo arabada çığır açmış nasıl bir arac gercekten vuruldum gonlumden...

3. fnasif

fnasif
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    285
    Ödül Puanları:
    83
    içerde maun kaplama hiç hoşuma gitmedi. altımdaki arabaya ben hükmetmeliyim burda araba adamı iyice ele almış çok keyifsiz olsa gerek. Fazla donanımdan sonra donanımsız bir araca binse bu adam kahve içeceği zamanı da kestiremez duracağı zamanı da:D:D:D

4. YCO

YCO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    Volvo yakında tamamen otomatik gidicek bi araba yapıcak az kaldı..
    velakin burun yola görmeden çıkartırken kamera süper bişi..kör nokta uyarıcısı da aynı şekilde bunlar çok işlevsel..ama tutupta hızlı giderken hop naapıyosun diyip frene basarsa illaki iptal ettiririm.. :D :D

bu arada Volvo'nun bu rengi muhteşem..

5. fnasif

fnasif
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    285
    Ödül Puanları:
    83
    Yiğit nerdeyse alayını gördük, alacak tek model var oda testteki XC60 modeli ki onda da sanırım bu donanım yok aga:) Ben hala sedan modellerdeki o iç mekan dizaynını sevemedim. S80 bile ogün etkileyemedi beni.

6. YCO

YCO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    abim aslında onun makyajlısında ya da yurtdışında yine bu donanımlısı vardır gibime geliyo..yenisinde kesin olur ama..o gün adam pek de bilgilendirici bi test sunmadı..başta ağzından laf almak zordu resmen..

7. fnasif

fnasif
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    285
    Ödül Puanları:
    83
    ağzından laf alamadık ama güzel testti, gaz tepkileri çok hoştu. Şimdiki otm vites aracımla dumur olmuş durumdayım, gaza tepkiyi arabadan çok ben veriyorum :D:D

8. glenfiddich

glenfiddich
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    çok şık ancak ön göğüsdeki tuşların ergonomik olmadıgını okumustum. cidden öyleymiş o tuslar yorar adamı.

9. kaya5789

kaya5789
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ön göğüsteki tek fan da çok sırıtmış bence. ama arabayı genel olarak çok begendim.

buna da koyarlar inşallah 1.6 dizel motoru s80'e yurt dışında koydukları gibi.

10. YCO

YCO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    ahauehe.. :D :D

Volvo'nun estetik anlayışı bi tuhaf zaten ya kötü ya iyi arası yok..

Sayfayı Paylaş