Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Volkswagen Sharan

yeni VW'lerin stop tasarımlarına bayılıyorum Golf hariç ama ön taraf bütünüyle araç düşüldüğünde hala Polo'da..

dağlar var. kullanılan bir kaç ortak parçaya güvenme çok ciddi detaysal farklılıklar var.

resimi detaylı incelersen çok rahat görürsün aybars.

bu kadar büyük araçta transporter çok daha keyifli bence. Bu modele gözümüz alışamadı hala TR'de.

alp senin ilk aracın bundandı değilmi :)

Evet 2004 VW Sharan 1.9 TDI 130 6 ileri Highline idi.

MPV ler avrupada çok tercih ediliyor. Çünkü ucuzlar, bol hacimliler, ekonomikler, ve bol donanıma sahipler. Amaçları zaten aile arabası olmak.

Aracın çoğu araçta bulunmayan donanımlarına gelcek olursak:

360 derece dönebilen tam deri ve katlanabilir koltuklar ve koltuk ısıtma, 3 sıra koltuk, her koltukta 2 tane kolçak, Buz dolabı (soğukmalı torpido vs. değil bildiğiniz buz dolabı), bi-xenon farlar ve far yıkama, iki komple ayrı klima sistemi, boyalı-karartılmış arka camlar, + Bildiğimiz Highline donanımları..

Önyargılı davranıp gurbetçi arabası diye belki içine bile hiç binmediğiniz arabaları kesip atmayın.

MPV ler avrupada çok tercih ediliyor. Çünkü ucuzlar, bol hacimliler, ekonomikler, ve bol donanıma sahipler. Amaçları zaten aile arabası olmak.

360 derece dönebilen tam deri ve katlanabilir koltuklar ve koltuk ısıtma, 3 sıra koltuk, her koltukta 2 tane kolçak, Buz dolabı (soğukmalı torpido vs. değil bildiğiniz buz dolabı), bi-xenon farlar ve far yıkama, iki komple ayrı klima sistemi, boyalı-karartılmış arka camlar, + Bildiğimiz Highline donanımları..

Önyargılı davranıp gurbetçi arabası diye belki içine bile hiç binmediğiniz arabaları kesip atmayın.

ben en çok 360 derece dönebilen koltukta kaldım..
iyimiş ya.. :D :D

bence dağlar kadar fark yok.bir kaç ortak parça zaten konsolu oluşturmuş.ızgara girişlerinin farklı olması vs. sadece detaydır adı üstünde..neyse konuyu dağıtmayalım.
bencede gurbetçi arabası gibi =))

aynı olan parçalar direksiyon teyp klima başka ortak yok orta konsolun komple yapısı ve şekli farklı. diğer tüm markalarda ne kadar ortak oluyorsa o kadar ortak.

tabi adı çıkmış 9 a inmiyor 8e hesabı ön yargı bakınca görülmüyor orası ayrı.

---------- Post added at 21:05 ---------- Previous post was at 21:03 ----------

bunlar harika arabalar ama bizim insanımız ön yargılı almaz.

beni ne kadar tanıyorsun da ön yargılı olduğumu biliyorsun ? bana göre bu, benim fikrim bu.bana göre hepsinin içi aynı.

burada marka fanatikliği yapmayan az sayıda insandan biriyim.yeni E serisi diye konu açılsa oradada aynı şeyi yazardım C serisi ile içi aynı hepsinin birbirine benzemeye başladı içi diye.VW e laf söyleyince bi savunma durumu oluşuyor herkeste.

beni ne kadar tanıyorsun da ön yargılı olduğumu biliyorsun ? bana göre bu, benim fikrim bu.bana göre hepsinin içi aynı.

burada marka fanatikliği yapmayan az sayıda insandan biriyim.yeni E serisi diye konu açılsa oradada aynı şeyi yazardım C serisi ile içi aynı hepsinin birbirine benzemeye başladı içi diye.VW e laf söyleyince bi savunma durumu oluşuyor herkeste.

tanımama gerek yok şu kalın kısım bana senin önyargılarını söylüyor.

aynı direksiyon ayn teybi görünce aha aynı konsol demek kolay.

Geri
Üst Alt