Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Üye Kısıtlaması

sana yakışır erkan ım..bizde örnek alırız

Sürekli bilgi alışverişi yaparak nefes alan canlı bir forum sitesi olduğumuz için yeni uyelerinde sitemizi bu sekilde kullanmalarını bekliyoruz..bunun sağlanması için bazı önlemlerin alınması yerinde olacaktır ama ailemizin büyümesini engellemeyecek sekilde soft olması gerekir diye düşünüyorum.. Ornegin konu acmak için mesaj kotası,satış ilanı acmak icin mesaj kotası olabilir..

bende diyorum ki çeşitli yasaklamalar kurallar insanları sıkabilir çünkü adam buraya ya arama motorundan geliyor ya da tesadüfen geliyor çekingenlik olması doğal ama arkadaş tavsiyesiyle gelen bizler için böyle bi problem yok buradaki topluluğun ne kadar elit bir topluluk olduğunu bilerek geliyoruz ve hiç düşünmeden kişisel bilgilerimizi plaka bilgilerimizi paylaşıyoruz benim fikrim insanları rahat bırakmak nasıl olsa zamanla elenecektir

aynen altına imzamı atarım

satış için kısıtlama olmasın sadece satış için gelen kişileri sağolun sizler zaten anında ayıklıyorsunuz bizlerde verdiği link vs.siliyoruz..haa arkadaş bilmiyordur satış için gelmiştir fakat bakıcak işin aslı astarı hiç öyle değil zaten niyetide varsa aramızda olması kaçınılmaz

bu gibi sistem ayarlarını web master ımız yapacaktır

Geri
Üst Alt