Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni toledo

tit

Kayıtlı Üye
Selam Ark. Bir abimize yeni toledo almak istiyoruz. dizel. yorumlarınız bekliyorum artısı eksisi nedir. ikinci eli sahibinde yok çok mu tutuldu acaba?

Daha yeni bir araç ama bana göre jettadan sonra alınacak tek araç derim o sınıfta :eek:key:

Yeni toledo hoş evet, ama segment olarak jettanın altında. Forumda sahip olan yok bildiğim kadarıyla, ama motorlar hep bilindik, onlarda sıkıntı yok:)

bagaja döşek at yat o kadar ben fuarda çok beğenmiştim

Daha 2. ele düşmedi.Bizim müdürde 2007 passatını satıp, yeni dizel toledo alacak...:)

kabin fazla klasik, pek albenisi yok bence.

bence hoş alınacak bir araç fiyatıda emsallerine göre uygun..

bizde babama almayı düşünüyoruz RAPİD çok dediler ama geçen gün yolda gördüm yaklaşık 40 50 km oyunca arkasından önünden sağından solundan gittim yeni toledoyuda gördüm sürdüm test ettim toledo iyidir iyi :)

halil stickerleri ihmal etme haa. sen anladın onu:)
bu arada toledo da rapidde aynı. ikiside pişman etmez kanımca.

Geri
Üst Alt