Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni toledo

Toledo düşünülüyorsa Skoda Rapid de incelenmeli bence. Dış dizaynı ve direksiyonu dışında aynı araçlar. Ama dizayn olarak Rapid çok daha hoşuma gitti.

Selam Ark. Bir abimize yeni toledo almak istiyoruz. dizel. yorumlarınız bekliyorum artısı eksisi nedir. ikinci eli sahibinde yok çok mu tutuldu acaba?
ben fr dan önce toledo almak maksatlı gitmiştim esenyurt doğuş otoya ben beğenmemiştim özellikle kapıları oyuncak araba kapısı gibi küçüktü, torpido tamamen sert plastikti ve vazgeçmiştim, orada leon vardı inceledim test sürüşü falan derken leonda karar kıldım...

bu arada gecen yolda gordum onunu gorunce yenı leon sandım arkasını gorunce toledo oldugunu anladım :)

uzun vadede binilesi bi araç toledo, yok bi kaç sene binerim yeter diyorsanız jetta tabiki :eek:key:

Geri
Üst Alt