Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni toledo

burak tan alıyorum sticker ı :D bu arada soner abi bnm aracın üstü açık değil :D kırmızıda değil :D

dün görüştük halille burak pozantıdan geçti, rüzgar gibi:ferrari ben söyledim söyleyeceğimi artık kendisi yapacak:)
abı kendısı baya hızlıdır her konuda bak stıcer konusundada hızlı cıktı evet abı soylıycegını soylemıssın bende ona soylıycegımı ustune katarak soledım :D
burak tan alıyorum sticker ı :D bu arada soner abi bnm aracın üstü açık değil :D kırmızıda değil :D

tamamdır ılk bulusmada stıcerını yapıstırırız senın aracı kırmızıya boyar ustunde acarız :D

abı kendısı baya hızlıdır her konuda bak stıcer konusundada hızlı cıktı evet abı soylıycegını soylemıssın bende ona soylıycegımı ustune katarak soledım :D

tamamdır ılk bulusmada stıcerını yapıstırırız senın aracı kırmızıya boyar ustunde acarız :D
halil ben öyle görüyom kardeş seni son model üstü açık spor arabalar yakışır kardeşime.:)

marka fanatikligini bi kenara bırakacak olursak tdı olmasa Jetta tercih ederdim.. :eek:key:

Geri
Üst Alt