Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni TL Simgemiz

saf ve temiz duygular hariç bütün bunları görmek istemeden bu adamların ülkemizde islamiyetle alakalı olmadıklarını anlamak istemeden ve de bütün uyarılara rağmen bu adam yapıyorsa BIR bildiği vardır deyip oy basan ve de dindar BIR toplum yetiştireceğiz deyip 10 yıldır iktidarda bulunup okullarda din derslerinde çocuklarımıza 2 rekat namaz kılmasını öğretmeyi 10 yıldır neden akıl etmediniz bu sene mi müslüman oldunuz demeden bunların sadece muslumancilık oynadıklarını ve de ya allah bismillah deyip kilise açtıklarını helal olsun vardır BIR bildiği deyip şimdi de şu haç resmine TL ne güzel olmuş diyenler var ya hepsi cehennem de cayır cayır yanacaklar ! hristiyan ermeni herkese saygımız var ama bizi müslümanım diye kandıranları ve de bütün bunlara amerikadaki o hristiyan misyoner dostu doğan görünümlü şahin e de hakkımı helal etmiyorum...ülkemin geleceğini 2 tane dandik gazete belirliyor onlara da hakkımı helal etmiyorum...HAÇ İŞARETLİ TL YE HAYIR!!!!!!!!!!!!!!!

bencede kötü olmuş daha iyi olabilirdi ama yapılan simge paramızı dünyada daha iyi bir yere getirecek...

Paramızın bir simgesinin olmasına çok sevindim, fakat seçilen simgenin bu olması ne yazık ki aynı duyguyu yaşatmadı bana.. Ne bir vatandaş olarak ne de bir tasarımcı olarak hiç mi hiç beğenmedim.. Oturduğum yerden kötülemek kolay tabi, keşke bunu seçen zatı görsem sokakta da suratına doğru "olmamış lan işte" desem :D

Geri
Üst Alt