Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni takılan Cupra Tamponlarımla son hali...

Hepinize iyi dilekleriniz için ve önerileriniz için teşekkürler seviyorum bu SCW ailesini. Öncelikle planda egzos ucu var fakat uygnunu istediğimi tam olarak bulamadım. Marşpiyele çok sıcak bakmıyorum, öncelik mercekli far jant ve yay diyorum plaka için, Yekta sana eskiyi hatırlatması anılarını canlandırmasına sevindim. Aracı Kayadibi Seatta yaptırdım bu arada yardımları ve Önerileri için Lewent'e çok teşekkür ediyorum. Herkese kazasız belasız ve cezasız sürüşler. Jant önerilerinize açığım yardımlarınızı bekliyorum.

bacanak benim başta söylediklerimi yazmış arkadaşlar jant 5 lik yay eksoz ucu arka spoilerin beyaz kalan kısımları istersen birde mercekli stop gerisini boşver Allah tekerine taş değdirmesin

41 kere MAŞAALLAH Allah nazarlardan korusun en yakın zamanda bende cupra kitlencem :D

Maaşallah 10 nr olmuş
insan bunları gördükçe gaza geliyo :)
kazasız belasız inş..

Geri
Üst Alt