Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni SUV Seat Aran 2016 da yollarda

Samet Balcik

Forumdan Uzaklaştırıldı
Yeni SUV modeline Aran ismini verecek olan İspanyol üretici Seat, aracın test sürüşlerine başladı.

6d549ccf0412009c3c2e1c8e5f615462.jpg

Sportif hatchback modelleri ile başarılı bir satış grafiği yakalayan Seat, geçtiğimiz günlerde sergilediği 20V20 konsepti üzerinde geliştirmekte olduğu yeni SUV modeline Aran ismini verecek. Büyüyen SUV pazarından pay kapmayı hedefleyen İspanyol üretici yeni Aran modelinin yol testlerine başladı. Yoğun kamuflajları ile görüntülenen yeni Seat Aran, Volkswagen grubun MQB platformu üzerinde yükselecek ve yeni Tiguan'a grup içerisinden bir alternatif olacak. Önümüzdeki yıl içerisinde yollara çıkması beklenen yeni Seat Aran'da yeni nesil Tiguan'a benzer motor seçeneklerinin yer bulması bekleniyor. 1.4 litrelik TSI benzinli ve 1.6 litrelik TDI dizel motor seçeneklerinin sunulmasına kesin gözüyle bakılan yeni Seat Aran'da motor seçeneğine bağlı olarak DSG otomatik şanzıman ve dört tekerlekten çekiş sistemi alternatifleri de bulunacak. Yeni Seat Aran'ın detayları önümüzdeki günlerde netleşmeye başlayacak.
ded78e5f517420777d400c8bd3405de9.jpg

7d8426a793b984801a156bd4a72fd55c.jpg

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

değişik ve ilgi çekici :) araçlarımızın ağası olucak gibi :)

Bence seatın bir amiral gemisine ihtiyacı var. Exeo tarzı şöyle uçak gibi bişi olsa süper olur. Benim en çok isteğim ilk fırsatta C180 tarzı bir araç almak. Eğer olursa seat tan kopmam alırım.

Alttaki resimler concept araç resimleri o yüzden onu yakalaması çok zor. Üstteki resim ise klasik suv tarzı olmuş. Biraz daha sportiflik beklerdim.
Bende seatım amiral gemisine ihtiyaç olduğunu düşünüyorum ama vw passat yada cc nin önüne gececek araba çıkarmaz. Çıkarsa da bizim insanımız almaz. Vw ön yargısını kırmak zor. Ortada bir superb gerçeği var.

Geri
Üst Alt