Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yeni SUV Seat Aran 2016 da yollarda

Konu, 'Diğer Modeller' kısmında Samet Balcik tarafından paylaşıldı.

1. Samet Balcik

Samet Balcik FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.465
    1.848
    113
    Yeni SUV modeline Aran ismini verecek olan İspanyol üretici Seat, aracın test sürüşlerine başladı.

Sportif hatchback modelleri ile başarılı bir satış grafiği yakalayan Seat, geçtiğimiz günlerde sergilediği 20V20 konsepti üzerinde geliştirmekte olduğu yeni SUV modeline Aran ismini verecek. Büyüyen SUV pazarından pay kapmayı hedefleyen İspanyol üretici yeni Aran modelinin yol testlerine başladı. Yoğun kamuflajları ile görüntülenen yeni Seat Aran, Volkswagen grubun MQB platformu üzerinde yükselecek ve yeni Tiguan'a grup içerisinden bir alternatif olacak. Önümüzdeki yıl içerisinde yollara çıkması beklenen yeni Seat Aran'da yeni nesil Tiguan'a benzer motor seçeneklerinin yer bulması bekleniyor. 1.4 litrelik TSI benzinli ve 1.6 litrelik TDI dizel motor seçeneklerinin sunulmasına kesin gözüyle bakılan yeni Seat Aran'da motor seçeneğine bağlı olarak DSG otomatik şanzıman ve dört tekerlekten çekiş sistemi alternatifleri de bulunacak. Yeni Seat Aran'ın detayları önümüzdeki günlerde netleşmeye başlayacak.

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

aykstc, memet_one, 26_BC_726 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

792
    494
    63
    yanlız aracın kokpiti inanılmaz olmuş.

pilli ve Samet Balcik bunu beğendi.
  3. Samet Balcik

1.465
    1.848
    113
    Porsche gibi olmus abicim ya bende cok beğendim. Ama piyasayı alt üst eder bu araç 120-150 bin arası olur kesin

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Bunu beğendi. 26_BC_726 bunu beğendi.
  4. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.516
    5.825
    113
    başarılı olmuşşş cok begendımm alırım bi dal :D

26_BC_726 ve Samet Balcik bunu beğendi.
  5. Samet Balcik

1.465
    1.848
    113
    Bende istereem ;)

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

26_BC_726 ve dadaş34 bunu beğendi.
  6. pilli

pilli SCW Üyesi

982
    1.481
    113
    değişik ve ilgi çekici :) araçlarımızın ağası olucak gibi :)

Bunu beğendi. 26_BC_726 bunu beğendi.
  7. Samet Balcik

1.465
    1.848
    113
    Her firmasın ağası var bizimde olsun krdeşim :) ama iç kokpit harika inşallah böylr olur :) Porsche gibi ya

26_BC_726 ve pilli bunu beğendi.
  8. 26_BC_726

26_BC_726 SCW Üyesi

332
    361
    63
    Bence seatın bir amiral gemisine ihtiyacı var. Exeo tarzı şöyle uçak gibi bişi olsa süper olur. Benim en çok isteğim ilk fırsatta C180 tarzı bir araç almak. Eğer olursa seat tan kopmam alırım.

Bunu beğendi. Samet Balcik bunu beğendi.
  9. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Alttaki resimler concept araç resimleri o yüzden onu yakalaması çok zor. Üstteki resim ise klasik suv tarzı olmuş. Biraz daha sportiflik beklerdim.
    Bende seatım amiral gemisine ihtiyaç olduğunu düşünüyorum ama vw passat yada cc nin önüne gececek araba çıkarmaz. Çıkarsa da bizim insanımız almaz. Vw ön yargısını kırmak zor. Ortada bir superb gerçeği var.

10. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Bence en güzeli cla 200 amg almak. Bende bu sıralar buna bakıyorum. Ya da 3.20 i ed 40.yıl.

26_BC_726 ve Samet Balcik bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş